“Nie doczekałem się...”
Aquakultura — recenzja

Aquakultura
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Podgórzyn)

Na temat jedzenia nie wypowiem się. Nie wypowiem, gdyż niedoczekałem.
Zostałem uprzedzony, że czas oczekiwania będzie długi. 45 min. Po 1.5h na moje wyraźne zapytanie dowiedziałem się, że jeszcze trzeba poczekać przynajmniej z 15min.

Nie radzą sobie z obsługą. Kompletnie.

2  Dziękujemy, 826pawe_n

Fatalna obsługa. Po 1.5 h czekania i kelnerka oznajmiła że dużo ludzi zamawia ryby i trzeba czekać kolejne 15 minut. Szkoda czasu na tej knajpe. Jedzenie okropne.

Dziękujemy, martasT1441XZ
Zrecenzowano 9 września 2019

Nie odbiega od recenzji poprzedników. Obsługa okropna, menu straszne a ceny jeszcze straszniejsze. Chcieliśmy wczoraj zjeść obiad. Podano nam kartę z info że małych ryb już nie ma. Ryby sprzedawane są w zestawie - ryba, frytki lub bułka, kiszona kapusta. Zapytałam o inne surówki i usłyszałam że nie ma. Chciałam rybę bez frytek i bułki i usłyszałam że mogę ale zapłacę za zestaw i tak 48 zł. Nieważne że nie jem frytek i białego pieczywa i że mój żołądek nie trawi kiszonej kapusty. Wszędzie ryba ma cenę za 100 gram. W Aquakulturze ? ryby są na oko chyba kucharza - małe i duże. Po prostu fajnie wali się klienta w rogi. Nie zamówiliśmy na szczęście nic. Pojechaliśmy w inne miejsce gdzie po normalnych cenach w miłej atmosferze zjedliśmy obiad. Szkoda tylko że straciliśmy tyle czasu na dojazd i Przejazd w inne miejsce. NIE POLECAM !!!!! NIGDY WIĘCEJ !!!!!!

2  Dziękujemy, poglad
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Restauracja chwaląca się daniami z ryb podaje pieczonego pstrąga przypominającego zemdlalego szczura z wyliniałą skórą zwisającego z za małego talerza. O smaku jeziornego mułu nie wspomnę. Podobnie z jesiotrem, nie do zjedzenia.
Jarzyny, z których poznałam jedynie marchewkę po kolorze, nie byly do zidentyfikowania, sos grzybowy byl rozpoznawalny przez obecność kilku malych grzybków, a na pewno nie przez smak. Deseru odmówiliśmy ze strachu.
Szkoda, że nie przeczytałam opinii przed wizytą.
A bardzo wysoka cena może zwalić z nóg najsilniejszego optymistę.

Dziękujemy, Malgorzata J
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Przyjechaliśmy do restauracji na rodzinny obiad. Nasze dziecko bardzo lubi krewetki, często je zamawia. W menu sa krewetki w sosie z białego wina z czosnkiem. Po 10 minutach od zjedzenia krewetek (określonych przez syna jako dziwne) syn zwymiotował wszystko. Biorąc pod uwagę fakt że nic mu więcej nie jest i 2km dalej zjadł dużą pizzę, śmiem twierdzić że jedzenie było popsute. Fakt ten zostanie w dniu jutrzejszym zgłoszony przeze mnie do stacji sanitarno-epidemiologicznej.

1  Dziękujemy, Aga W

Aquakultura — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piechowice, Województwo dolnośląskie

Sosnówka, Województwo dolnośląskie

Karpacz, Województwo dolnośląskie
Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Aquakultura? Podziel się wrażeniami!