“Bo nie można dać 0”
Aquakultura — recenzja

Aquakultura
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Podgórzyn)

Fatalna obsługa. Po 1.5 h czekania i kelnerka oznajmiła że dużo ludzi zamawia ryby i trzeba czekać kolejne 15 minut. Szkoda czasu na tej knajpe. Jedzenie okropne.

Dziękujemy, martasT1441XZ

Zrecenzowano 9 września 2019

Nie odbiega od recenzji poprzedników. Obsługa okropna, menu straszne a ceny jeszcze straszniejsze. Chcieliśmy wczoraj zjeść obiad. Podano nam kartę z info że małych ryb już nie ma. Ryby sprzedawane są w zestawie - ryba, frytki lub bułka, kiszona kapusta. Zapytałam o inne surówki i usłyszałam że nie ma. Chciałam rybę bez frytek i bułki i usłyszałam że mogę ale zapłacę za zestaw i tak 48 zł. Nieważne że nie jem frytek i białego pieczywa i że mój żołądek nie trawi kiszonej kapusty. Wszędzie ryba ma cenę za 100 gram. W Aquakulturze ? ryby są na oko chyba kucharza - małe i duże. Po prostu fajnie wali się klienta w rogi. Nie zamówiliśmy na szczęście nic. Pojechaliśmy w inne miejsce gdzie po normalnych cenach w miłej atmosferze zjedliśmy obiad. Szkoda tylko że straciliśmy tyle czasu na dojazd i Przejazd w inne miejsce. NIE POLECAM !!!!! NIGDY WIĘCEJ !!!!!!

2  Dziękujemy, poglad
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Restauracja chwaląca się daniami z ryb podaje pieczonego pstrąga przypominającego zemdlalego szczura z wyliniałą skórą zwisającego z za małego talerza. O smaku jeziornego mułu nie wspomnę. Podobnie z jesiotrem, nie do zjedzenia.
Jarzyny, z których poznałam jedynie marchewkę po kolorze, nie byly do zidentyfikowania, sos grzybowy byl rozpoznawalny przez obecność kilku malych grzybków, a na pewno nie przez smak. Deseru odmówiliśmy ze strachu.
Szkoda, że nie przeczytałam opinii przed wizytą.
A bardzo wysoka cena może zwalić z nóg najsilniejszego optymistę.

Dziękujemy, Malgorzata J
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Przyjechaliśmy do restauracji na rodzinny obiad. Nasze dziecko bardzo lubi krewetki, często je zamawia. W menu sa krewetki w sosie z białego wina z czosnkiem. Po 10 minutach od zjedzenia krewetek (określonych przez syna jako dziwne) syn zwymiotował wszystko. Biorąc pod uwagę fakt że nic mu więcej nie jest i 2km dalej zjadł dużą pizzę, śmiem twierdzić że jedzenie było popsute. Fakt ten zostanie w dniu jutrzejszym zgłoszony przeze mnie do stacji sanitarno-epidemiologicznej.

1  Dziękujemy, Aga W
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wydawałoby się, że celem restauracji jest tworzenie i podawanie dań osobom, które chcą skorzystać z takiej usługi.... po wizycie na progu tego lokalu nie wiem jaki jest ich cel, z pewnością nie obsługa klienta.
Pojawiłam się tam po godz. 12 (według oficjalnej informacji w godzinach otwarcia) , udało mi się uzyskać informację, że dziś „budują menu” i prawdopodobnie otworzą o 15. Pojawiłam się po 15, drzwi zamknięte z napisem otwieramy o 16.... Dobrze, zaczekamy ale jaka niespodzianka, po powrocie ze spaceru na drzwiach widniała informacja 16.30. Przed lokalem było kilka osób, wszyscy czekali na zakończenie prac przy „budowie menu” , ponownie nas o tym powiadomiono gdy zobaczyli że robię zdjęcie, łaskawy członek ekipy budowniczej wyszedł pytając o co chodzi? Chodzi o to, że nie respektowanie godzin otwarcia lokalu to kpina, szczególnie, że klienci pojawiali się przed drzwiami i odchodzili z niczym, pech chciał, że ja tego dnia byłam tam trzy razy.
Po tak wielogodzinnej debacie przy menu, z klientami przed ich oszklonymi drzwiami, mogących przyglądać się ekipie budowlańców (a gdzie kucharze!?), przypuszczam, że coś zbudowano, na pewno nie dobrą reputację.
Po tym nieprzyjemnym zdarzeniu skonsultowałyśmy recenzje i doszłyśmy do wniosku, że chyba to dobrze że nam nie otworzyli drzwi.

Dziękujemy, 854lucynag

Aquakultura — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piechowice, Województwo dolnośląskie

Sosnówka, Województwo dolnośląskie

Karpacz, Województwo dolnośląskie
Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Aquakultura? Podziel się wrażeniami!