Zrecenzowano: 4 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pensjonat jest zlokalizowany blisko pola golfowego Gradi Golf.
Oferuje pokoje w dobrym standardzie za bardzo przyzwoite pieniądze.
Śniadania, może na pierwszy rzut oka niezbyt urozmaicone, ale... jest odwrotnie.
Jajecznica smażona dla każdego gościa , kawa parzona wedle indywidualnego zamówienia i te naleśniki z jabłkami , jeszcze ciepłe w zimny poranek .
No i przemiła obsługa .
Gorąco polecam !

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, 943Narciarz943
Zrecenzowano: 31 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Ogólnie moje wrażenia - średnio. Pod kątem czystości ok. Niestety nie można było zjeść po południu obiadu. Szkoda. Śniadanie - bardzo marne. Trochę tych śniadań jadam w hotelach i tutaj było bardzo marnie. Na szczęście to była tylko jedna noc. Nie wiem czy polecać - chyba nie. Może w sezonie jest lepiej.

Termin pobytu: luty 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, czarny72
Zrecenzowano: 15 czerwca 2016

bardzo ciekawe miejsce. Nowoczesny dom z rustykalnym wnętrzem. Obok stajnie i wielka ujeżdżalnia. Wymażone miejsce na wakacje z końmi. Tydzień bez nudy. Widać ludzi z pasją. Wszyscy są zakręceni na punkcie koni. Na terenie miejsce na grill, duży parking. Miejsce jakby na uboczu ale bardzo miła atmosfera.
Pierwszy raz od dłuższego czasu wyspałem się. Pomimo, małych łóżek (1 osobowe)
Łazienki czyste, zadbane.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój nr 2 - łaziekna dla niepełnosprawnych. Ale pokój w głębi korytarza.
Termin pobytu: czerwiec 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa