“Rzeczywiście bardzo dobrze !”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Hot Wook Restauracja Chińska

Pyszne sajgonki, bardzo dobra surówka z białej kapusty, niezła "chrupiąca polędwiczka". Wieprzowina w 5 smakach, niestety nie najlepsza na świecie, brakowało chyba doprawienia. Bardzo sympatyczna obsługa, miłe wnętrze, porcje takie, że w dwie osoby nie daliśmy rady jednej. Zdecydowanie polecamy

Dziękujemy, Andrzej S
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Powiem szczerze - jeszcze nigdy nie jadlem tak dobrego chińczyka !! Obsługa bardzo miła, jedzenie super. Polecam z całego serca !

Dziękujemy, PeteJLB
Zrecenzowano 7 listopada 2018

Bardzo sympatyczne miejsce. Mieszkając nieopodal wpadamy tu na obiadki, czasem - w pośpiechu - zamawiamy przez telefon i przyjeżdżamy na gotowe lub zabieramy porcje na wynos. Naprawdę smaczne posiłki - zawsze świeże, ciepłe. Dania przygotowane na wynos zapakowane w taki sposób, że w domu nie trzeba ich podgrzewać. Nasze ulubione dania to makaron po szanghajsku z kurczakiem, wieprzowina po seczuańsku, wieprzowina na ostro, kurczak na chrupiąco. Wszystko, czego w przeciągu kilku lat spróbowaliśmy - bez zarzutu. Porcje są naprawdę spore i zadowolą nawet największego głodomora:)
Bardzo miłe dziewczyny za barem, sympatyczni kierowcy dowożący dania do domu. Polecam!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Anna D

Hot Wook Restauracja Chińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oborniki Śląskie, Województwo dolnośląskie
Kuraszków, Województwo dolnośląskie

Trzebnica, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Hot Wook Restauracja Chińska? Podziel się wrażeniami!