Ciekawa wycieczka do Nowej Rudy

Fajna ciekawa wycieczka, niezwykle istotne jest jeszcze trafienie na pozytywnego i zaangażowanego... Przeczytaj więcej

Marek K
"Wizyta w kopalni"

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019
Jolanta W
Paczków, Polska

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Bardzo fajna wycieczka. P. przewodnik interesująco przedstawił pracę górników, pokazał działanie niektórych urządzeń. Trasa bezpieczna i pełna niespodzianek. Na koniec wyjazd niewielką kolejką. Przed kopalnią zwiedziliśmy wystawę m.in. galowych mundurów górniczych. Atrakcja dla każdego.

Dziękujemy, Jolanta W
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

generalnie nie przepadam za przewodnikami którzy za wszelką cenę chcą być zabawni i koniecznie muszą rozbawić absolutnie każdą osobę w grupie ale Ci dwaj byli naprawdę dobrzy. Duch kopalni - kapitalna sprawa jak pomalował jednemu z nas twarz - no może gdybym to ja był to podobało by mi się mniej... Sama kopalnia nie za wielka, a ekspozycja w porównaniu do Tarnowskich Gór, Zabrza, Bochni, a tym bardziej do Wieliczki skromna. Ale gdy pada deszcz albo gdy jest upał to kopalnia jest świetną propozycją. Dodatkowo nad kopalnią mini-muzeum a w nim... tysiące resoraków. Dla chłopców z lat 70-tych istna orgia...

1  Dziękujemy, Robert K
Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetni przewodnicy, niesamowite historie. Trasa utrzymana w dobrym stanie. Wspaniała atrakcja zarówno dla starszych jak i młodszych. Warto się przenieść w inny wymiar i chodź na chwile wyobrazić sobie trud pracy w kopalni.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, 210kingaf
Zrecenzowano: 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam z grupą dzieci ze szkoły i cudownie trafiliśmy na przewodnika-p. Pawła. Miejsce bardzo ciekawe i godne uwagi za każde pieniądze. Zwiedzanie idealne przez 365 dni w roku.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, KatarzynaM3654
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Zupełnie niepozorne miejsce. Bardzo ciekawie poprowadzona trasa. Znakomicie opowiedziana. Po drodze zaskakujące niespodzianki.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Jarecki111