Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Oszczędności widać od pierwszej chwili. Na recepcji będącej jednocześnie barem przyjęła nas dziewczyna spoza wschodniej granicy. Była miła i uprzejma a jednocześnie świetnie radziła sobie z naszym językiem. Przy śniadaniu było już gorzej. Pani także miła jednak z językiem polskim było na bakier a rosyjskiego czy tez języków pokrewnych nie opanowałem. Żeby w Polsce nie można było porozumieć się w ojczystym języku? Słabo....
Pokój i łazienka spore jednak..... fugi w kabinie prysznicowej czarne od grzyba mydelniczka matowa wiec raczej dawno nie czyszczona lub stara, ręcznik nie pierwszej białości i z dziura....
Pokusiło nas by dokupić śniadanie. 22zl za serwowane na talerzu składniki niczym w niskobudżetowym sanatorium finansowanym przez NFZ. Porażka!, jeśli nie musicie tu nocować poszukajcie czegoś innego a jeśli już tu zanocujecie śniadanie zejdźcie na pobliskiej stacjo BP.

Dziękujemy, janjA8437YO
Zrecenzowano: 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w dzisiejszych czasach można jeszcze tak oszukiwać.
??? Te oceny doskonale napisane przez znajomych. Jedzenie z najgorszych produktów, źle przygotowane, by to zatuszować trzeba też potrafić, chemia nawet w sokach 100%.
Omijać to moze czegoś sie nauczą zatrudniając profesjonalistów, na razie dramat i to kolejny rok!!!!

1  Dziękujemy, 206elar
Zrecenzowano: 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad w tym lokalu popsuł mile spędzone popołudnie w ogrodzie botanicznym w Niemczy. Karkówka w sosie śmierdziała,była niedosmażna w konsekwencji nie do zjedzenia. Poprzez wysokie ceny to miejsce aspiruje do miana restauracji, niestety jakość posiłków jest poniżej krytyki. Obsługa patologiczna,niezainteresowana klientem. Zamawiając herbatę owocową dostałam zieloną... To były najgorzej wydane pieniądze od wielu miesięcy. Nie polecam!

Dziękujemy, Krzysztof900
Zrecenzowano: 2 maja 2019

Wybraliśmy tę restaurację będąc na trasie. Zamiast soku 100% (deklarowanego w karcie) dostaliśmy napój pomarańczowy 100% chemii za 6zl szklanka. Przy zwróceniu uwagi obsłudze, wmawiano nam, że to sok 100% i nie widziano problemu. Podczas dyskusji pan (manager?) stwierdził, iż "wszędzie tak jest". Sałatka cezar? Bez sosu, kurczak wysuszony na wiór i 4 połówki pomidorka koktajlowego. Dramat! Ceny iście restauracyjne, niestety oszukiwanie gości i bezczelność.

1  Dziękujemy, Alicja K
Zrecenzowano: 22 stycznia 2019

Hotel zlokalizowany blisko głównego szlaku komunikacyjnego (DK8). Pomimo to cichy i przytulny z dużym parkingiem. Pokój średniej wielkości, czysty, schludny z dużym łóżkiem (w naszej ocenie trochę zbyt małe poduszki). Łazienka czysta przestronna jednak zauważalny jest brak choćby małej szafki lub półki na przybory toaletowe oraz uchwytu na papier toaletowy. W pokoju był zakręcony kaloryfer, więc przy minusowej temperaturze na zewnątrz był lekko wychłodzony, jednak po podkręceniu grzejników szybko się zagrzał. Na kolację zamówiliśmy sałatkę, z grillowanym kurczakiem, która zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze widoki zapewniają pokoje z tyłu hotelu, pozostałe bowiem skierowane są na drogę lub pobliską stację BP.
Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Noro51