Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cisza, spokój i wysoki komfort pobytu. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Duży teren, gdzie zarówno małe jak i starsze dzieci mogą bezpiecznie się bawić. Plac zabaw tyrolka ( przez moje dzieci uwielbiana), basen . Śniadania mega. Piękne widoki i bardzo mili właściciele. Gorąca polecam. !!!!

Dziękujemy, Izabella M
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

W Dom w Domu można dobrze odpocząć, w pełni nabrać sił i przy tym niezwykle smacznie i zdrowo posilić :) Śniadania obłędne. Kawa w cenie. Gospodarze wspaniali. Doskonała baza wypadowa. Możliwość wypożyczenia map oraz przedników. Dostępne są także gry planszowe umilające wieczory :) Bezpieczna i spokojna okolica - co ważne teren jest monitorowany.

Dziękujemy, porownik
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Pierwsze zdanie, które usłyszałam od męża, gdy podjechaliśmy pod Dom w Domu brzmiało: "Ty zawsze wybierasz miejsca na końcu świata". Ale to absolutnie cudowny koniec świata. Ania i Paweł to przemili, bezpośredni gospodarze. W ich domu jesteś dawno niewidzianym znajomym a nie gościem. Dzieci praktycznie cały czas buszowały po ogrodzie a zdaniem mojej dziesięcioletniej córki u Ani i Pawła jest najlepsza tyrolka ever:).
Do tego świetne śniadania, fantastyczna kawa, możliwość kupienia na miejscu robionych rzemieślniczo przetworów (przepyszne kimchi:). Wszystko urządzone z dużym wyczuciem przy wykorzystaniu potencjału starego domu. Już za parę tygodni wracamy do Domu w Domu i już nie możemy się doczekać!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, chudajaszczurka
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Żal było wyjeżdżać po dwóch tygodniach. Piękna, spokojna okolica, duży ogród pełen atrakcji dla dzieci, bardzo ładne i wygodne pokoje. Miejsce bardzo przyjazne dzieciom, dużo udogodnień i atrakcji nawet w deszczową pogodę. Pyszne jedzenie. Dużo fajnych opcji na spędzanie czasu w okolicy. Przemili właściciele i fajna atmosfera wśród gości. Bardzo polecamy

Dziękujemy, kotpolarny
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Cóż mogę napisać, pięknie, cicho, blisko natury, czysto, miło i super jedzonko.
Gospodarze to tak naprawdę Ciocia i Wujek dla każdego bąbla który się pojawił.
Super miejsce na lato jak i zimę . Dziękujemy !

PS. I ta kawa :)

Dziękujemy, Tomasz N