Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

Do Gościńca Eden zajechaliśmy przypadkiem szukając miejsca na posiłek. Jakież było nasze zaskoczenie gdy nas obsłużono. To była wprost uczta smaków. Nie dość ,że bardzo smaczne posiłki to wielkość porcji również dla bardzo głodnego.
Gościniec przy drodze w kierunku Czech polecam z pełną odpowiedzialnością.
Pozdrawiam Piotr

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, PiotrP1965
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018

Zatrzymaliśmy się na jedną noc, gościniec spełnił nasze oczekiwania, relacja ceny do jakości odpowiednia :-)
Niezła kuchnia, bardzo sympatyczna obsługa. Popracujcie nad wyciszeniem podłogi, bo trzeszczy przy każdym kroku.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Teerzet
Zrecenzowano: 3 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy tylko restaurację Gościńca Eden, która przywitała nas domową smaczną kuchnią. Kluseczki śląskie z karkówką w sosie były naprawdę pyszne. Żurek również wyborny. Dodatkowo obsługiwała nas przemiła kelnerka. Polecam ☺

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Ushbak
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2017

/ - /

- trzeszcząca podłoga
- nieświeży zapach ręczników
- brodzik z pałąkiem i wiszącą folią
- brak zasięgu telefonu kom.
- nie działa wifi
- z palety programów TVP działa tylko Polsat reszta się "wiesza"
- pokój zimny, ponury u podnóża góry z widokiem na dach

/ + /

- czysta pościel
- cisza, spokój
- miła obsługa
- blisko granicy Adršpach

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Mirosław L
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2017

Piękny pensjonat położony w Kowalowej nieopodal Mieroszowa. Świetna lokalizacja na bazę wypadową po górach Sowich. Do Czech kilka kilometrów. W pobliżu szlaki turystyczne, sztolnie, punkty widokowe. W Edenie czeka nas pyszna kuchnia domowa

Termin pobytu: grudzień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi