“Dobre piwo”

Schronisko Andrzejówka - Restauracja
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Mieroszów)
Zrecenzowano 12 września 2019

Miejsce bardzo klimatyczne przede wszystkim ze względu na swoje położenie. Dobre piwo z nalewaka i dosyć smaczne jedzenie. Nocleg jak to w schronisku - warunki schroniskowe, czyli spartańskie. Obsługa mrukliwa, co znacznie pogarsza obraz całokształtu.

Dziękujemy, villaret2017

Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Typowe schronisko ale bardzo urokliwe. Smaczne posiłki , polecam żurek. Miła i pomocna obsługa.Można pod samo schronisko dojechać samochodem.

Dziękujemy, PiotrP1965
Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Czekaliśmy około pół godziny na złożenie zamówienia, ale smak jak i wielkość porcji zrekompensowały zupełnie tę niedogodność. Obsługa raczej mało życzliwa. Jedzenie ratuje to miejsce. Ceny dosyć wygórowane, nawet jak na góry ;-)

Dziękujemy, StanislawKoko
Zrecenzowano 14 grudnia 2018

Wybraliśmy się na spacer w góry. Jakże się zdziwiłem, jak zobaczyłem kilkadziesiąt samochodów zaparkowanych pod schroniskiem. Nie wiedziałem, że to jest legalne... Którędy oni tam wjechali? Z jednej strony to fajnie, że góry są osiągalne również dla tych mniej mobilnych (zmotoryzowanych, dzieci, starców i innych, którzy nie są w stanie wędrować godzinę czy kilka pod górę z Sokołowska), z drugiej pewien niesmak. Byliśmy w słoneczny jesienny weekend - dłuuuuga kolejka, 50 minut oczekiwania, stania w kolejce na przyjęcie zamówienia, następnie dość szybki serwis. Czy zatrudnienie na weekendy pomocy barowej jest takie trudne? Sądzę, że zwiększyłoby znacznie moce przerobowe. Plus taki, że można nieźle zgłodnieć po takim czasie oczekiwania. Dania smaczne. Piwo zimne. Polecam:)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Adam S
Zrecenzowano 12 grudnia 2018

Andrzejówka trzyma klimat schroniskowy, oferuje pyszne jedzenie - szczególnie warto skorzystać z oferty sezonowej (ten kompot z porzeczek!) i jak na schronisko naprawdę nie jest drogo, a porcje są od serca :) Do tego można dojechać tam autem, a szarlotkę zjedzoną na deser (jak starczy miejsca po sytym obiedzie) spalić wchodzą na Waligórę.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 0_nika_0

Schronisko Andrzejówka - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie

Łomnica, Województwo dolnośląskie

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Schronisko Andrzejówka - Restauracja? Podziel się wrażeniami!