“Ciche spokojne miejsce+Świetna baza wypadowa”
Szczęśliwa Siódemka — recenzja

Nie udało się nam znaleźć cen dla tego obiektu zakwaterowania
Na stronach naszych partnerów nie ma cen dla tego obiektu zakwaterowania, jednak możemy wyszukać inne obiekty dostępne w lokalizacji Lubawka
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Szczęśliwa Siódemka
Miejsce nr 2 wśród 4 pensjonatów/zajazdów w Lubawka
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 11
4 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 7
“Ciche spokojne miejsce+Świetna baza wypadowa”
Zrecenzowano: 15 września 2016 z urządzeń przenośnych

Razem z żoną spędziliśmy tutaj tydzień pod koniec lipca. Dom położony z dala od zgielku duzego miasta. Pokoje świetnie urzadzone (na 1 pietrze świeżo po remoncie). Gospodarze ekstra mili. Za domem duzy ogrod, miejsce na grilla, ognisko - obok zwierzeta kroliki, psy itp. 10min samochodem jezioro- mozna pływać. 30min-1h najwieksze atrakcje okolic. Przed domem parking. Za tą cenę warto a nawet trzeba odwiedzic!

Pobyt: lipcu 2016, wyjazd we dwoje
Pomocne?
Dziękujemy, Konrad M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ania D, Właściciel, Szczęśliwa Siódemka, 17 września 2016
Dziękujemy za wybór naszego ośrodka ! Nasza buba już tęskni za takimi gośćmi a my razem z nią. Do zobaczenia pozdrawiamy serdecznie !
Napisz recenzję

• Najnowsze polskie
Najpierw j. polski
Liczba recenzji: 1
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jedziesz przez -wioskę dziurę i tu takie miejsce! Warto tu zajechać. Super jadło i spanie. Dla nas aż za cicho. Gospodarze planowali nam każdy dzień i atrakcje w koło komina. Byliśmy w zatłoczonym Karpaczu to 15 km i w Czechach. Dziękujemy za opiekę. Wrócimy.

Pobyt: sierpniu 2016, wyjazd z rodziną
Pomocne?
Dziękujemy, Romanek77
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ania D, Właściciel, Szczęśliwa Siódemka, 15 września 2016
Zapraszamy serdecznie ! O każdej porze roku znajdziemy atrakcje dla kazdego, zarówno blisko jak i troszeczkę dalej, ale wszystko jest warte zobaczenia. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie !
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Lubawka)
w odległości 8.7 km
Hotel i Restauracja Lubavia
Nr 5 z 8 w lokalizacji Lubawka
Liczba recenzji: 7
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Szczęśliwa Siódemka? Podziel się wrażeniami!

Szczęśliwa Siódemka — dodatkowe informacje

Obiekt: Szczęśliwa Siódemka
Adres: Jarkowice 77, Lubawka 58-420, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Lubawka
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatny parking Wnęka kuchenna Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 4 pensjonatów/zajazdów w Lubawce
Liczba pokoi: 5
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
DOM Z DUSZĄ, GOSPODARZE Z FANTAZJĄ! Zapraszamy w nasze progi, z dala od zgiełku wielkich miast, gdzie zielone zakątki polskich i czeskich Sudetów odkryją przed Tobą swe tajemnice. Nasz dom leży u podnóża Karkonoszy, piechotą dojdziesz do Czech lub na Śnieżkę. Otoczony jest lasami pełnych grzybów, jagód i strumieni z pstrągami. W naszym domu funkcję budzika pełni słońce i kogut, kuchnia podaje pachnące domem jedzenie, a gospodarze otwarci na Twoje potrzeby w każdej chwili służą Ci dobrą radą i pomocą. Sudety są bardzo atrakcyjnymi górami gdzie przepiękne widoki przeplatają się z zabytkami. Zawierucha dziejów nie oszczędzała granicznych gór, powiązanych ze Śląskiem. To tu wojowie pod wodzą Piasta przedzierali się aby zaskoczyć wroga. - Walonowie poszukiwali skarbów (z niezłym skutkiem). - Cystersi wdrażali nowe technologie. - Laboranci produkowali nalewki (szkoda że już wszystkie wypito). - Prusacy konfiskowali dobra klasztorne. - Niemcy budowali umocnienia wojenne (pod ziemią). Działo się o wiele, wiele więcej i nie sposób o wszystkim napisać. Na pewno warto zobaczyć, choćby po to aby sprawdzić czy słuszne jest powiedzenie że powiat kamiennogórski jest zielonym zakątkiem, gdzie ludzie są przyjaźnie nastawieni do turysty, a natura obecna na każdym kroku. Poznaliśmy się z Asią studiując AWF we Wrocławiu. Po studiach początkowo weszliśmy w handel na pamiętnych leżakach polowych, ale jednak nie było to to, co nas satysfakcjonowało. Następnie był dom i hurtownia artykułów gospodarstwa domowego, jednak po krótkim czasie okazało się, że to również nie było to co chcielibyśmy robić przezcale życie. Wypaliliśmy się- postanowiliśmy postawić wszystko na jedna kartę i założyć gniazdo bliżej natury, od zgiełku rozwijającego się miasta. Kupiliśmy dom w Jarkowicach i zaczęliśmy wszystko od nowa tam gdzie jest cisza, spokój, codziennie budzi nas śpiew ptaków... jest po prostu pięknie! Przyjechaliśmy tu z dwójką naszych dzieci, siedmioletnim wtedy Bartoszem i roczną Olą. Z radością patrzyliśmy jak nasze dzieci dorastają, ale nie ma co się oszukiwać „czas płynie”, a dzieci rosną i w ten sposób, zostaliśmy szczęśliwymi dziadkami dwuletniej Julki, córeczki Bartosza i Ani, z którymi już wspólnie gospodarzymy. Życzymy Naszym gościom wspaniałego i atrakcyjnego pobytu! Liczymy na to, że wyjedziecie od nas tak samo szczęśliwi jak my, mieszkając tu od 17-tu lat. ... więcej   mniej

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?