Lubawka
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jedziesz przez -wioskę dziurę i tu takie miejsce! Warto tu zajechać. Super jadło i spanie. Dla nas aż za cicho. Gospodarze planowali nam każdy dzień i atrakcje w koło komina. Byliśmy w zatłoczonym Karpaczu to 15 km i w Czechach. Dziękujemy za opiekę. Wrócimy.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Romanek77
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ania D, Właściciel, Szczęśliwa SiódemkaOdpowiedź udzielona 15 września 2016

Zapraszamy serdecznie ! O każdej porze roku znajdziemy atrakcje dla kazdego, zarówno blisko jak i troszeczkę dalej, ale wszystko jest warte zobaczenia. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie !

Zrecenzowano: 18 października 2018

Termin pobytu: listopad 2017