“Pycha, pycha, pycha! ”
Zielony Piec — recenzja

Zielony Piec
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Leśna)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pstrąg jako danie główne i czekoladowy fondant jako deser. Jedyny minus to słodki sos do sałaty- nie mój smak. Reszta- rewelka! Miła obsługa, piękna okolica.

1  Dziękujemy, 355dominikam

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny klimat, czysto, przyjemnie i smacznie. Polecam schabowy i naleśniki, deser dla mnie byl średni

1  Dziękujemy, fan_jedzenia
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam z czystym sumieniem :) słowa mojego syna :” jestem w niebie” mówią same za siebie;) smacznie, szybka obsługa nawet przy większym ruchu

Dziękujemy, juliak577
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zadbane w szczególe miejsce z pysznym jedzeniem. Gorąco polecam. Zielona okolica i obowiązkowe miejsce po zwiedzaniu pobliskiego Zamku Czocha. Łatwo znaleźć - blisko drogi.

1  Dziękujemy, AnetaK328
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyszliśmy z Zamku Czocha ja spragniony kawy, moja towarzyszka małego co nico. Weszliśmy i połączyliśmy ochoty tzn. kawy były 2 i średniej wielkości co nieco na dwoje. Tak więc był: chłodnik z kalarepy, placuszki z pstrągiem i angus (domówiliśmy kopytka), crumble oraz 2 espresso. Jedzenie bardzo smaczne, ładnie podane, miła obsługa, umiarkowane ceny. Jedyna wątpliwość to ajvar do angusa, moim zdaniem mało wyrazisty dodatek. Polecam. Jest ogródek i parking. Poprawny wybór win w budżetowych cenach; nie piłem ale primitivo z puli za 59 zł butelka jest ok. Wnętrze jasne i czyste. W męskiej toalecie jest mydło, punkt dla obsługi

1  Dziękujemy, Jerzy M

Zielony Piec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stankowice-Sucha, Województwo dolnośląskie

Leśna, Województwo dolnośląskie
Piechowice, Województwo dolnośląskie

Świeradów Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Zielony Piec? Podziel się wrażeniami!