Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Standard akademika z cudzymi włosami w łazience i kaszlacymi lokatorami za cienką ścianą za 250zl za dobę.
Restauracja bardzo słaba sos z sałatką.

Remont zajazdu zrobiono dla dobrego wrażenia na zdjęciu, w środku muzeum starych zużytych drzwi, mebli i zniszczonych sanitariatów.

Bardzo słabo.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Kasia L
Zrecenzowano: 22 marca 2019

Hotel znajduje się blisko zjazdu z autostrady także z trafieniem nie powinno być kłopotu. Wokół hotelu panuje ład i porządek. Widać, że ten kto projektował otoczenie zadbał o drobne detale. Wszystko tworzy spójną całość. Wewnątrz hotelu wszystko wygląda zachęcająco do pozostania na dłużej. Jedynym minusem mogą być pokoje na poddaszu. Jest trochę nisko.. Za to rekompensatą będzie restauracja. Jest na prawdę smacznie!

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, OlszMar
Zrecenzowano: 9 lipca 2018

Obiekt o nazwie Azyl znajduje się wprost przy zjeździe z autostrady A4 i jako tako wpisuje się w pewien typ obiektów charakterystycznych dla celów dla których głównie zostały stworzone - ot po prostu przerwa w podróży.Przy pobycie w takich obiektach nie oczekuje się żadnych większych doznań czy atrakcji. Wystarczy wygodne łóżko i coś do zjedzenia. Azyl to jednak coś więcej, przy czym miło zaskakuje na plus. Hotel to w sumie mini-kompleks ze sporym parkiem, grill- barem, restauracją i altaną w której odbywają się śluby. Sam hotel składa się z części ekonomicznej ( tzw. zajazd ) i drugiej o wyższym standardzie. Sam miałem okazję spędzić dobę w tym pierwszym, w pokoju nr 1. Pokój ten znajduje się nad recepcją na pierwszym piętrze i po otwarciu drzwi na tradycyjny metalowy klucz ( od dawna tego nie widziałem) okazał się być w zasadzie dwupoziomowym junior-suite ! Tego naprawdę trudno oczekiwać w zajeździe ! Na dolnym poziomie znajduje się część sypialna z pojedynczym łóżkiem,łazienką i ...w pełni wyposażonym aneksem kuchennym !!!! Po wejściu po schodach na górny poziom znajdziemy całkiem sporą przestrzeń z 2 pojedynczymi łóżkami, telewizorem i klimatyzatorem. Niestety ten poziom to już poddasze więc jest bardzo nisko. W najwyższym miejscu może 1,70 m, poza tym bardzo trzeba cały czas uważać na głowę. Podczas mojego pobytu panowała dość upalna pogoda, więc włączyłem klimatyzację ale mam pewne zastrzeżenia co do jej skuteczności - mimo nastawienia na najniższą możliwą temperaturę było bardzo gorąco. Łóżka niestety są bardzo wąskie, drewniana rama skutecznie wywołuje poczucie dyskomfortu więc sen nie był najlepszy. Mimo odbywającego się wesela hałas nie był uciążliwy. Samo umeblowanie bardzo proste ale czysto i w miarę przyjemnie. Podsumowując generalnie obiekt z uwzględnieniem jego specyfiki na pewno wyróżnia się pozytywnie spośród innych tego typu miejsc.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, robson71andy
Zrecenzowano: 14 września 2017 z urządzeń przenośnych

Słaba organizacja/przygotowanie sali konferencyjnej. Equipment do bani. Śniadanie całkiem ok ale cena wygórowana za zwykły szwedzki bufecik. Obiad padaczka... zimne i niesmaczne (8 osob oddało prawie cala porcje). No i kelnerki amatorszczyzna w organizacji

Termin pobytu: lipiec 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, jajcho
Zrecenzowano: 2 października 2016 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się w hotelu Azyl na śniadanie w podróży. Ceny są dosyć wysokie, jednakże w pełni uzasadnione jakością serwowanego jedzenia. Świeże i chrupiące pieczywo w NIEDZIELE totalnie nas zaskoczyło, wszystko było smaczne i obfite. Naleśniki z serkiem waniliowym zawierały prawdziwy twarożek a nie danio z supermarketu! Brawo Azyl hotel, z pewnością tu wrócimy!!

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, mlNY81