“pycha!”
Don Camillo — recenzja

Don Camillo

Jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy kebab jaki jadłam, bardzo dobra cielęcina, spokojnie zasługuje na ocenę 5/5. Warzywa smaczne i świeże, dobre sosy, ewidentnie stawiają na wysoką jakość składników, a przy tym nie ujmując ilości, porcja, którą spokojnie można się najeść, polecam!

Dziękujemy, SanderkaK80

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy kebab w okolicy, porcja solidna za uczciwą cena, dobra jakość, sprawna i miła obsługa, polecam

Dziękujemy, 6bartoszm
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dawno nie jadłem tak dobrego kebaba. W szczególności smakowało mi mieso, bardzo dobra cielęcina pokrojona w płaty, kebab naprawdę dobry, nie za tłusty, polecam!

Dziękujemy, Kamil O
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jedzeniem tutaj, miejsce niepozorne i spodziewałem się przeciętnego kebaba, jednak smakował świetnie, już sam wygląd zachęcał do jedzenia. Mięso bardzo smaczne, świeże, dobra surówka i sosy. W lokalu jest czysto, a obsługa sympatyczna. Miejsce do którego z przyjemnością wrócę!

Dziękujemy, 657patryks

Don Camillo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kąty Wrocławskie, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Don Camillo? Podziel się wrażeniami!