“Jedzenie dobre gość z czasu prl”
Oberża PRL — recenzja

Oberża PRL
Zrecenzowano 12 września 2019

Jedzenie dobre ale w karcie brakuje kefiru do placków nie każdy przepada za śmietaną jak w PRL tylko i po co te greckie śmieci w karcie pierogi ruskie napoje fanty itp pepsi i cola albo polococta i alkohole nie te powinno to być zmienione to czasy prl majonez własnej roboty by też się przydał wiele rzeczy brakuje w karcie z tamtych lat ale czysto smacznie i głodny człowiek nie wyjdzie polecam z czystym sumieniem tylko zmodyfikować karte będzie w skali 10/10 A tak 9,5

Dziękujemy, Liliana L

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadlismy przejazdem. Klimat dla 30-40 latkow co pamiętają misia i perspektywy. Mlodsi mniej kumaja. Karta w porządku wybor ok. Czas oczekiwania umiarkowany. Zaskoczyla nas wielkosc porcji. Zupa plus drugie przerosly faceta 80kg nie mowiac o siedmiolatku. Zur i pomidorowa po prlowemu nie sa tak zle jak sie nazywaja :) camembert tez dobry ale frytki i salatke scialbym o polowe :)

Dziękujemy, pawels179
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Bardzo duże porcje, fajnie podane. Jak na taką ilość jedzenia to bardzo tanio. Dużo stolików, ja rezerwowałam więc nie było problemu, ale przychodzili ludzie i niestety musieli odejść z kwitkiem.

Dziękujemy, Magdalena B
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie. Wszystkie dania jakie zamówiliśmy były bardzo dobre. Zabawny wystrój z epoki PRL. Dużo miejsca.Kącik dla dzieci. Stoliki na tarasie. Niedrogo.

Dziękujemy, RadekM66
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 4 osoby w niedzielę, kolejka na 30 min czekania. Polędwica w sosie bardzo dobra. Czeburek bardzo tłusty.

Dziękujemy, nekosh00

Oberża PRL — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie
Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Oberża PRL? Podziel się wrażeniami!