“Pizza browar Jedlinka”

Restauracja Browar Jedlinka
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta przejazdem zamówiliśmy 2pizze czas realizacji zamówienia ok30minut. Ale opłaca się poczekać
Pizza na cienkim cieście z pieca opalanego drewnem jakość składników na wysokim poziomie. Piwko też dobre choć uważam że drogie.

Dziękujemy, Tomasz R

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Dużo miejsca, zarówno wewnętrz jak i na zewnątrz dużo stolików. Sałatka poprawna, pyszna lemoniada. Jako kierowca piwa nie piłam, ale znajomi chwalili. Ceny średnie, obsługa w porządku. Mimo weekendu i sporej ilości osób na dania nie czekaliśmy długo

Dziękujemy, Magdalena B
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule, zjedliśmy bardzo smakowite burgery: wołowego i z dzika. Mięso bardzo smaczne, może ciut za bardzo wysmażone, za to super doprawione, do tego świeże dodatki warzywne (ogórek kiszony - petarda) i porcja domowych frytek.
Ponadto, ciekawy wystrój (kadzie z piwem robią wrażenie) i profesjonalna obsługa.
Polecam serdecznie.

1  Dziękujemy, Paweł B
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Po powrocie za miesiąc kicha,wszystko drożssze o 30 %,bez surówek i trzeba czekać 1h15 min.,obsługa nie wie o co chodzi :)

1  Dziękujemy, posroznik
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Niestety potwierdza się stara prawda że do warzenia piwa nie wsytarczy posiadanie browaru...Trochę czasu jeszcze upłynie zanim piwo będzie dobrej jakości. Na razie gościom musi wystarczyć że jest zimne.. Kolejne niestety dotyczy obsługi która nie ma żadnego pojecia o pracy..(młodzi niedoświadczeni pracownicy zapominajacy o swoich gościach)
trochę szkoda bo zamówiona pizza była naprawdę bardzo dobra!!!

1  Dziękujemy, Solles76

Restauracja Browar Jedlinka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie
Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie
Walim, Województwo dolnośląskie

Walim, Województwo dolnośląskie
Wałbrzych, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Browar Jedlinka? Podziel się wrażeniami!