“Przyjazna restauracja,wybór dla wegetarian”
Coffee Street — recenzja

Coffee Street
Opis: Gdy staniesz na środku gryfowskiego rynku z łatwością zobaczysz naszą kawiarnię na rogu ulicy Felczerskiej.Jest to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi. Nasi klienci mogą liczyć na milą i profesjonalną obsługę.Coffee Street jest miejscem, które przyniesie Ci chwilę relaksu, pozwoli odpocząć i cieszyć się smakiem przepysznych kaw,domowych wypieków oraz pysznych dań obiadowych i włoskiej pizzy.
Zrecenzowano 2 grudnia 2016

Coffee street to zdecydowanie moja ulubiona restauracja w Gryfowie i jego okolicach.Jest wybór dla wegetarian-pyszne sałatki(polecam Sorpesa) i dania makaronowe (ulubione Carbonara z pieczarkami oraz Tagiatelle z grzybami leśnymi).Duże porcje,w przystępnej cenie,sposób podania cieszy oko,zawsze miła i uśmiechnięta obsługa,muzyka przyjemna oraz wystrój stylowy,robi wrażenie - często zapraszamy rodzinę i gości.Desery palce lizać,pyszne naleśniki oraz gorąca czekolada-gęsta i sycąca.

1  Dziękujemy, Anna W

Zrecenzowano 16 października 2016 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza i sałatka Capri ! super cena a porcja ogromna :) wspaniała obsługa i klimat :) polecam polecam polecam !

Dziękujemy, emm9419
Zrecenzowano 13 września 2016

Restaurację odwiedziłam wspólnie ze znajomymi i synem. Piękny wystrój, wydzielone dwie strefy - patio i uliczka włoska. Zaletą są porcje dla dzieci w bardzo dobrych cenach - pierogi smaczne, nasze jedzonko też niczego sobie. Dobra zupa krem marchewkowa, pyszny gyros, sałatka z kurczakiem. Synek był bardzo zadowolony z czekolady i deseru. Obsługa bardzo miła i sprawna. Polecam każdemu przejeżdżając przez Gryfów.

Dziękujemy, Elwira W
Zrecenzowano 29 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, miła obsługa, duże porcje...przyzwoite ceny, czegoż więcej trzeba? Polecam wszystkim przebywającym w okolicy Gryfowa Śląskiego...

Dziękujemy, oberferster
Zrecenzowano 25 sierpnia 2016

Zdecydowanie jest to najprzyjemniejsze i najsmaczniejsze miejsce w Gryfowie. Elegancki wystrój, bardzo miła obsługa, przystępne ceny i wspaniała kawa w niejednym wydaniu:)
Moje ulubione spaghetti carbonara jest według mnie przyrządzone idealnie.
Pizza równie smaczna:) ja córka i mąż jesteśmy zawsze zadowoleni i z miłą chęcią wracamy. Polecam!!!

1  Dziękujemy, Anna M

Coffee Street — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Leśna, Województwo dolnośląskie

Lubomierz, Województwo dolnośląskie

Lubań, Województwo dolnośląskie
Gryfów Śląski, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Coffee Street? Podziel się wrażeniami!