Polecam

Byliśmy gotowi skorzystać z „trasy ekstremalnej”, niestety, za późno zgłosiliśmy rezerwację (duża... Przeczytaj więcej

Tosia_No
Toruń, Polska
Zdecydowanie warto!

Przewodnik posiada sporą wiedzę, nie mami turystów historiami- daje pole do samodzielnego... Przeczytaj więcej

PODroznicy19
Szczecin, Polska

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Jeden w większych kompleksów i części wielkiego Projektu Riese. Polecam serdecznie, zrobiła na mnie większe wrażenie niż Projekt Włodarz, chociaż podobno powierzchniowo ta sztolnia jest mniejsza. Ważne, by dobry przewodnik ciekawie opowiedział historię, dołączył kilka niewyjaśnionych faktów i już wychodzimy z wycieczki z większą ilością pytań, niż do niej weszliśmy. Polecam gorąco. Nie zapomnijcie o ciepłym polarze.

Dziękujemy, KatarzynaKata
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Dobry przewodnik to podstawa. Wyjaśni wszystko i wytłumaczy. Miejsce obowiązkowe podczas zwiedzania Dolnego Śląska.

Dziękujemy, ZwiedzajPolske
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podziemne miasto jest częścią projektu Riese. Widzieliśmy już tunele pod Zamkiem Książ, chcieliśmy zobaczyć kolejne. Wybraliśmy trasę ekstremalna i to był strzał w dziesiątkę. Dlaczego? Trasa ekstremalna łączy historie i dreszczyk emocji.
Przewodnicy świetni, kompetentni. Trasa historyczna niezwykle ciekawa, ogrom projektu przeraża. To z czym zmagali się każdego dnia jeńcy, przyprawia o trwogę. Trasa ekstrem- zaopatrzcie się w latarki i nieprzemakalne buty ;)
Konieczne ciepłe ubranie. W tunelach jest ok 8 stopni!
Polecam i to bardzo!

Dziękujemy, gajrunia
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Warto zwiedzić z uwagi na potencjał tego miejsca,wskazujący na ogrom ludzkiej/niestety niewolniczej/pracy,poznać jego historię opowiedzianą przez perfekcyjnie przygotowanych Przewodników.

Dziękujemy, HANNAOr
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy wszystkie udostępnione sztolnie w ciągu jednego dnia. Osówka była pierwsza i jesteśmy zdania, że najciekawsza. Wybraliśmy trasę ekstremalną. Na stronie widnieje informacja, że jest przeznaczona dla dzieci od lat 8, jednak zależy to głównie od odwagi i sprawności dziecka. Nasza 7 latka spokojnie dała sobie radę. Szczerze mówiąc liczyliśmy na więcej ekstremalnych atrakcji ale i tak jesteśmy zadowoleni. Fantastyczny przewodnik. Córka słuchała z zapartym tchem mimo iż jest to trudna lekcja historii. Warto też poświęcić trochę czasu na obejrzenie naziemnych pozostałości.

Dziękujemy, Karolina B