Polecam

Byliśmy gotowi skorzystać z „trasy ekstremalnej”, niestety, za późno zgłosiliśmy rezerwację (duża... Przeczytaj więcej

Tosia_No
Toruń, Polska
Zdecydowanie warto!

Przewodnik posiada sporą wiedzę, nie mami turystów historiami- daje pole do samodzielnego... Przeczytaj więcej

PODroznicy19
Szczecin, Polska

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Warto zwiedzić z uwagi na potencjał tego miejsca,wskazujący na ogrom ludzkiej/niestety niewolniczej/pracy,poznać jego historię opowiedzianą przez perfekcyjnie przygotowanych Przewodników.

Dziękujemy, HANNAOr
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy wszystkie udostępnione sztolnie w ciągu jednego dnia. Osówka była pierwsza i jesteśmy zdania, że najciekawsza. Wybraliśmy trasę ekstremalną. Na stronie widnieje informacja, że jest przeznaczona dla dzieci od lat 8, jednak zależy to głównie od odwagi i sprawności dziecka. Nasza 7 latka spokojnie dała sobie radę. Szczerze mówiąc liczyliśmy na więcej ekstremalnych atrakcji ale i tak jesteśmy zadowoleni. Fantastyczny przewodnik. Córka słuchała z zapartym tchem mimo iż jest to trudna lekcja historii. Warto też poświęcić trochę czasu na obejrzenie naziemnych pozostałości.

Dziękujemy, Karolina B
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Gorąco polecam wszystkim wizytę w tym miejscu jak wszystkich kompleksach Rise. Jest tu zarówno dużo ciekawostek jak i zarazem to miejsce głębokiej zadumy.
Super przewodnicy z ogromną wiedzą i humorem przekazują swoją wiedzę. Pozdrowienia dla Pana Macieja.

Dziękujemy, Mariipepe
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Osowka, Kierownik, Podziemne Miasto OsówkaOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za wizytę i ocenę. Miło że udało nam się sprostać Państwa oczekiwaniom. Wszyscy nasi pracownicy dbają o to, aby pobyt był udany, a Państwo długo wspominali wizytę w kompleksie podziemnego miasta.

Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z Rodziną z Wrocławia, żeby zobaczyć podziemne miasto i zdecydowanie się nam podobało. Przewodnik potrafił zaciekawić opowieścią o kompleksie dlatego do domu wróciliśmy ze sporą wiedzą na ten temat. Jadąc na taką wycieczke warto zaopatrzyć się w ciepłą bluzę oraz wygodne sportowe buty. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, przems2019
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Zanim pojedziecie do Podziemne Miasta Osówka zarezerwujcie (czasem dużo wcześniej) miejsce na trasę ekstremalną. Ekstremalna jest ona tylko z nazwy, raczej powinna nazywać się rozszerzona, bo jeśli nie idziecie w szpilkach to z pewnością podołacie. Super przewodnicy, zabawni ale posiadający wiedzę :) Polecam nawet dla takich nie fanów powojennych pozostałości.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Twins C