“Domowy bar jak u mamy - tanio”
Kaktus — recenzja

Kaktus
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilismy różne zupy. Każda pyszna. Do tego schabowy i pierś z frytkami. Duże porcje mięsa. Frytki ręcznie robione z ziemniaków. Do wyboru 6 zup i tyle samo surówek. Fasolka po bretońsku była trochę chłodna Ale to szczegół. Wnętrze wymaga odświeżenia. Ale czy to ważne jeśli jedzenie jest świeże i przygotowywane na bieżąco. Na dodatek lokal klimatyzowany. Można też zamówić na wynos.

Dziękujemy, kasiajarocin

Zrecenzowano 23 lipca 2019

Bar nie wygląda zachęcająco, ale jedzenie było naprawdę smaczne. Zamówiliśmy ruskie pierogi, kluski śląskie ze schabowym, ziemniaki i kotlet z kurczaka oraz naleśnik ze szpinakiem. Wszystko było smaczne i świeże. Do tego wypiliśmy kompot z rabarbaru taki jaki w dzieciństwie. Wnętrze może wymaga odświeżenia, ale obsługa szybka i miła.

Dziękujemy, AnkaKow
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Sugerując się opiniami z TripAdvisor wjechaliśmy na obiad. Jest to miejsce już dawno nie remontowane, nieco zapuszczone. Stoliki brudne, sztućce przy barze w zakurzonych pojemnikach. Kelnerki nie ogarniają kto co zamówił. Najpierw dostaliśmy drugie danie, a dopiero później zupę: rosół i pomidorowa, które nam nie smakowały. Zupy są tanie, duże porcje ale nie są dobrze doprawione... rosół to woda i w dodatku zupy były zimne. Jeśli chodzi o danie główne to na plus domowe frytki, które są ręcznie robione z ziemniaków. Natomiast placek po węgiersku był w za słonym sosie. Kiepsko, spodziewaliśmy się czegoś zupełnie innego. Nie polecam.

Dziękujemy, AnettGi
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Porcje solidne jedzonko pyszne. Prawdziwy domowy obiadek, zupki smaczne doprawione, surówki jak u mamy

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Krystyna D
Zrecenzowano 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Posłużyliśmy się tripadvisorem w drodze z Czarnej Góry. Zastanawialiśmy się czy nas przyjmą w strojach narciarskich, miejsce nas miło zaskoczyło smakiem i cena! Pierogi ruskie mega! Baaardzo polecamy! Ceny bardzo niskie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, pog757

Kaktus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Kaktus? Podziel się wrażeniami!