“Na szybko, przejazdem”
Toster — recenzja

Toster

Lokal niewielki ale klimatyczny. jedzenie dobre i godne uwagi. Zamówiłem kanapkę czy tosta tak na szybko na przegryzkę. Pieczywo fajnie wypieczone z dodatkiem warzyw. Obsługa szybka i sprawna, polecam

1  Dziękujemy, Dariusz D

Zrecenzowano 23 stycznia 2018

Miejsce wyjątkowe, serwujące lubione przez wszystkich tosty w różnych konfiguracjach! Do tego napoje bez i alkoholowe, klimatyczny wystrój i wysokiej jakości, szybka obsługa!
Obowiązkowy przystanek na bystrzyckim rynku!
Polecam!
Palce lizać ;)

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Semirala
Zrecenzowano 23 stycznia 2018

Bardzo przyjemne miejsce. Lokal niewielki, w tle klimatyczna muzyka. Czysto, ciepło. Pyszne tosty za niewielkie pieniądze. Właścicielka uśmiechnięta, życzliwa, nie robi problemu z niczego (np. modyfikacja składu tosta). Dobra kawa i herbaty smakowe, w sam raz na te zimne dni. W lecie możliwość wypicia piwa w ogródku położonym na zabytkowym bystrzyckim rynku. Idealne miejsce na przerwę w zwiedzaniu. Polecam!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 224krystians
Zrecenzowano 13 września 2017 z urządzeń przenośnych

Zaszliśmy na kawę i herbatę,a daliśmy namówić sie na tosty apetycznym zapachem- było warto smaczne, pachnące, pożywne i spooore

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 718konrad
Zrecenzowano 29 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Trafilismy przypadkiem jako turysci.Dawno nie jadlem czegos tak niedobrego-tani kontlet z hamburgera utopiony w okrutnym sosie z butelki. Zdecydowanie nie polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, kubulus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr S, Kierownik ds. PR, TosterOdpowiedź udzielona 10 lutego 2018

Witam. Proszę spróbować TOSTY - to jest nasza specjalność. Można przeczytać pozostałe opinie - mam nadzieję, że zmieni Pan o nas zdanie :-)
Pozdrawiam i zapraszam ponownie.

Toster — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie

Polanica Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Toster? Podziel się wrażeniami!