Bystrzyca Kłodzka

“Super klimat i super jedzenie”

Schronisko Jagodna - Restauracja
Opis: Gotujemy Wam tak, jak sami chcielibyśmy jadać! :)
Opis: Gotujemy Wam tak, jak sami chcielibyśmy jadać! :)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Zachęcam serecznie do wizyty w schronisku. Byłam tu po raz kolejny. Po pierwsze można dojechać samochodem, co w pewnym wieku albo z małymi dziećmi jest dogodne, po drugie to doskonale miejsce na spacery i krótkie i dalsze. Trasy w zimie utrzymane na biegówki, latem na rowery. Kolejny bonus to odpoczynek od upałów w mieście. Latem pod drzewami przed schroniskiem jest przyjemnie chłodno.
Ale wracam tutaj tez dla doskonałej kuchni i niesamowitych gospodarzy. Jedzenie super, szybko podane, na ślicznych talerzach. Smaczne, pomysłowe i wygląda rewelacyjnie.
A gospodarze świetni.

Dziękujemy, dailetrip

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Bardzo fajny klimat restauracji i schroniska, przemiła i bardzo pomocna obsługa. Dania przepyszne, zdecydowanie najlepsze w porównaniu do reszty schronisk, które odwiedziliśmy. Bardzo ciekawe przepisy, dobre, świeże, duże porcje, ceny bardzo przystępne. Bardzo duże obłożenie w sezonie wiąże się z tym kolejak do zamówienia oraz dośc długi czas oczekiwania na posiłek, ale zdecydowanie warto. Spory wybór piw kraftowych. Polecamy !!!

Dziękujemy, Raczej T
Zrecenzowano 29 lipca 2019

B. duże porcje. Jedzenie proste i bardzo smaczne. Ceny średnie.
Jeżeli jedziecie z dzieckiem niejadkiem - nie bierzcie dla niego oddzielnej porcji - podje od Was i nie będzie problemu.
Bardzo sympatyczna obsługa. Po obiedzie cała nasza grupa (7 osób) chciał tam wrócić - szczególnie dzieciaki (11 - 13 latki). Tym razem nie udało się :( może za rok.

Dziękujemy, Rafal75o
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Pojawiłem się tutaj po latach nieobecności i zastałem moje wspomnienia co do miejsca i atmosfery panującej w Jagodnej.Mega dobre jedzenie na wielkim talerzu a porcja nie do przejedzenia,no i jeszcze obsługa na wysokim ale przyjaznym poziomie.Klimat tego miejsca czuję do tej pory.Polecam Was wszystkim moim znajomym którzy planują wyjazd w góry.

Dziękujemy, krystianachmanski
Zrecenzowano 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka osób polecało mi odwiedziny na Spalonej - zupełnie słusznie. Pomidorowa - domowa, świetna. Drugie danie - wybór padł na pierś pod serem i pomidorami. Porcja wyglądała jakbyśmy mieli jeść z jednej miski dwa obiady :) Ogromny talerz, pyszne zapiekane ziemniaki, arcysmaczna surówka, mięsko pyszne.
Jak jeść w Kotlinie Kłodzkiej to na Spalonej :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, GeoMaciej

Schronisko Jagodna - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie

Duszniki Zdrój, Województwo dolnośląskie
Duszniki Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Schronisko Jagodna - Restauracja? Podziel się wrażeniami!