Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Byłam przejazdem z rodzina, wszyscy bylismy bardzo głodni i stanęliśmy- to był nasz bład. Barszcz- jeden sztuczny kwas! Pierogi z truskawkami wymoczone odmrażane 100 razy (przynajmnien tak to smakowało), pierogi ruskie tak samo kwaśne, kotlet schabowy bez smaku ziemniaki zimne. W środku były dwa stoliki zajete pomimo tego nie potrafili podać świeżego obiadu! Zrwóciłam uwage kelnerka- otrzymałam tylko wzruszenie ramionami! Okropne jedzenie!

1  Dziękujemy, kasia8080
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Przy drodze, z parkingiem, smacznie i przyzwoicie. restauracja (i zajazd( z basenem i plażą ! Przy aktualnym zakończeniu drogi S3. Naprawdę warto tu zjeść świeże potrawy, niezły wybór , świeże i szybko podane.

3  Dziękujemy, emmarek
Zrecenzowano: 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam te nieprzyjemność zjeść obiad w tej karczmie. Niestety doświadczeni kulinarne okazały się tylko przykra niespodzianka i dużym zawodem. Jedzenie było ciężko zjeść, a obsługa nie obowiązuje w ogródku, wiec wszystkie napoje oraz dania wraz z zupami musieliśmy zanieść sami do stolika. Generalnie po drogim obiedzie odeszliśmy od stolika głodni i niezadowoleni. Nie polecam

2  Dziękujemy, krakowianka93
Zrecenzowano: 24 marca 2019

Wracając z koleżankami z weekendowego wypoczynku zatrzymałyśmy się w Karczmie u Macieja. Opinie internetowe nie zachęcały ale koleżanka będąc kiedyś na obiedzie była zadowolona. Ale po kole:
Nikt nie jest zainteresowany gościem, po kilku minutach oczekiwań dowiadujemy się, iż zamówienie składa się w barze. Pani niezbyt miła, zapłata oczywiście przed podaniem jedzenia.
Żurek dobry, barszcz czerwony to kompilacja cukru i octu, Pstrąg nie wymiata, podany ze zwykłym masłem, smaku brak. Frytki grube jak diabli, bardziej gotowane niż smażone, twarde, nie do zjedzenia. Placki ziemniaczane jakby bez ziemniaków, mączne, kapciowate polane sosem z dzikiem, tłuste niesmaczne.Dorsz niesmaczny, surówki tragiczne. Żurek i pstrąg z frytkami i surówką 52 zł. Ogólnie restauracja niegodna polecenia.

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, bialykrzys
Zrecenzowano: 26 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na rodzinny obiad, zaluje, że nie przeczytaliśmy recenzji. Absolutnie nie polecam, podana pierś z kurczaka po długim oczekiwaniu okazała się zepsuta. Nikt nie raczył zareagować, przeprosić. Omijać szerokim łukiem.

Termin pobytu: grudzień 2018
2  Dziękujemy, Curious618821