“Obiad”

Arkady Bistro & Restaurant
Nr 2 wśród 4 Restauracje (Bolków)
Zrecenzowano 1 września 2019

Zamówiliśmy zupę dnia - rosół i był bardzo smaczny, duża porcja. Do tego były minutowe steki z karkowki z frytkami i mixem salat, karkówka wyglądała jakby była poszarpanymi resztkami, smak też nie był najlepszy, za dużo przypraw. Zamówiliśmy też smażony ser, który był w porządku. Czas oczekiwania krótki pomimo tego, że była pełna restauracja, obsługa miła. Niestety więcej tam nie wrócimy.

Dziękujemy, Agnieszka J

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Z całym przekonaniem mogę polecić tą restaurację. W środku bardzo kameralne, przyjazna atmosfera. Panie kelnerki na 5 z plusem. Najlepsze w tym wszystkim jest jednak jedzenie-pierogi okraszone cebulkă-jedne z lepszych jakie jadłam w ogōle. Koleżanki że swojego sera smażonego z frytkami i surōwką też były zadowolone. Do tego piwo i byłyśmy najedzone po kokardy. Polecam, z chęcią tam jeszcze zajrzę.

Dziękujemy, 3 256 980
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burger przepyszny, ser smażony super, Frytki bardzo smaczne, porcję przyzwoite, lemoniada bardzo dobra. Polecam wizytę,

Dziękujemy, 431dariuszi
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Frytki napisane belgijskie a to zwykle mrożone!!! Ketchup jakiś najtańszy syf.. pierogi jeszcze w miarę. Wygląd i czystość pozostawia wiele do życzenia. Panie z kuchni i kelnerki przed wejściem palą papierosy, odstrasza to, brak higieny

Dziękujemy, Dario N
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Dzisiaj tj. 15.08.2019 byłam gościem w Bistro Arkady. Świetna kawa a lody przygotowane przez Panią Paulinę - ambrozja nie tylko w smaku ale walory wizualno-artystyczne godne najwyższej oceny:) Dziękuję - tak trzymać:)

1  Dziękujemy, jola62

Arkady Bistro & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świerzawa, Województwo dolnośląskie
Jawor, Województwo dolnośląskie

Kamienna Góra, Województwo dolnośląskie
Bolków, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Arkady Bistro & Restaurant? Podziel się wrażeniami!