Zrecenzowano: 26 listopada 2018

Pokój duży, czysty, ciepły :). W hotelu znajduje się też basen, dwie sauny oraz mały bar z napojami. Sam basen nie jest za duży o kształcie kwadratu, z kolumną w rogu.
Duży minus za śniadania które są podawane w budynku po drugiej stronie ulicy. W okresie zimowym trzeba się specjalnie ubierać. Śniadania w postaci szwedzkiego stolu, różnorodne jedzenie.
Polecam

Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Robert A
Zrecenzowano: 26 października 2018

W hotelu byliśmy z mężem w czerwcu w weekend i akurat trafiliśmy na wesele, na szczęście otrzymaliśmy pokój z dala od sali weselnej, ale przy drodze i hałas weselników docierał. Pokój przyzwoity lecz zapomniano chyba o tym,że sprzątanie to nie tylko odkurzanie. Brudne firany i kurz na meblach nie były zachęcające również fakt że do groty solnej wpuszczano Panią z pieskiem. Śniadanie w restauracji na przeciwko raczej słabe i dla gości weselnych. Nie wybiorę więcej tego hotelu

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój od ulicy nie jest na salą weselną ale dwony z kościoła biją od wczesnego rana
Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Renata B
Zrecenzowano: 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt w hotelu wspominam przyjemnie. Pokoje urządzone ze smakiem. Jest czysto i komfortowo. Goście weselni, którzy przebywali w hotelu bardzo zadowoleni. Obsluga bardzo miła i pomocna. Kuchnia smaczna. Sala balowa w hotelu jest przepiękna. Elegancki wystrój robi wrażenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zarówno z obsługi hotelowej jak i organizacji weselnej.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, klaudia_waszko
Zrecenzowano: 20 lipca 2018

Hotel i Spa na przyzwoitym poziomie. Wygodne i spore pokoje, czyste ręczniki i miła obsługa. Zdecydowanym minusem jest restauracja. W prawdzie młoda i sympatyczna obsługa ale jedzenie na niskim poziomie. Tak tragicznej golonki nie widziałem nigdy. Mały i wysuszony na maxa kawałek mięsa z kawełem kości szumnie nazwane w menu jako golonka. Kurczak w naleśnikach w podobnym stanie. Po poinformowaniu obsługi Pani grzecznie przeprosiła ale nic nie zostało wykonane w naszym kierunku - a szkoda. Kuchnia ma problem z rozpoznaiem stopnia upieczenia, a kelnerki z rozmiarami kieliszków.
Jesli będę w okolicy chętnie zatrzymam się w hotelu, ale z restauracją już sie wtrzymam.

R

Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, hajder
Zrecenzowano: 12 marca 2018

Polecam Hotel Piotr. Hotel zlokalizowany pomiędzy Wrocławiem, a Pragą z bardzo ciekawymi okolicznymi górkami - Chełmiec, Mniszek. Spędziliśmy kilka dni w hotelu Piotr, wybraliśmy się do Pragi i w drodze powrotnej znów wpadliśmy na jedną noc. Świetna strefa wellness jak na warunki hotelowe, rzadko kiedy spotyka się tak duży basen!

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, mardam990