Kapitalne miejsce!

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019
Antoni B
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze to nie spodziewałem się tak ładnego miejsca i cieszę się, że dałem się namówić na przyjazd :-) To jest wręcz niewiarygodne, że wejście jest za darmo! Piękny, duży ogród! Masa cudnych, kolorowych ścieżek, zadbanych, eleganckich. Piękna roślinność, przyjemne place zabaw dla dzieci. Super restauracja z pyszną kawą i deserami na terenie ogrodów. Darmowy parking z bardzo dużą ilością miejsc 100m od wejścia. Bardzo polecam to miejsce! Mało cienia więc warto się wybrać w dzień kiedy nie ma upałów. Do zobaczenia!

1  Dziękujemy, banach222001
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Ogrody są piękne, zadbane, godne polecenia są bezpłatne. Na terenie obiektu znajduje się kawiarnia, restauracja w formie bufetu oraz wc. Parking bardzo mały problem z zaparkowaniem. Godziny otwarcia
8-19.Na terenie ogrodów znajduje się sklepik ogrodniczy czynny do 17 Ogrody podzielone są tematycznie co nie powoduje chaosu podczas zwiedzania. Pięknie zagospodarowany teren. Byłam tam pierwszy raz i myślę że nie ostatni. Teraz o innej porze roku napewno się wybiorę.Bardzo dziękuję właścicielowi za tak piękne i darmowe podziwianie czegoś tak pięknego.

Dziękujemy, Antoni B
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce stworzone z miłością dla sztuki ogrodniczej i dla jej popularyzowania. Wstęp bezpłatny - rzecz niezwykła w skomercjalizowanej rzeczywistości. Nowe Ogrody rosną, oferując coraz więcej uroczych zacienionych zakątków. Stare Ogrody niestety zniszczył na przedwiośniu huraganowy wiatr - obecnie niedostępne dla zwiedzania. Bogactwo roślin o każdej porze roku oraz sklep zaopatrzony we wszystko, co potrzebne do tworzenia ogrodu, restauracja klimatyzowana plus samoobsługowa z możliwością odpoczynku pod dachem z platanowych liści, plac zabaw dla dzieci, część ścieżek dostępna dla wózków dziecięcych i tych dla niepełnosprawnych. Przejście wszystkich ścieżek to dystans około 3 km. W weekendy mnóstwo gości, polecam raczej dni powszednie .

Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce. Można zawsze coś podpatrzeć jak urządzić ogród ogródek. Dobra kawa i desery szczerze polecam

Dziękujemy, 745ttt
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Ogród doskonały na spacer z rodziną,kimś bliskim itp.Wchodzisz bez biletów.Piekna zieleń,kwiaty,krzewy nawet woda.Ławeczki do posiedzenia -fortepian (kwietnik w kształcie fortepianu) z wielką ilością kwiatów.Przejścia,schodki,tarasy z których widać góry.Dla głodnych restauracja,lodziarnia.Sklep z wieloma roślinami,doniczkami i różnymi gadzetami.(sklep w niedzielę nieczynny).Można zrobić masę pięknych zdjęć. Byłam w czerwcu - moc barw.Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, basiador