Bardo
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Obsługa, bardzo profesjonalna i miła. Pomocny cały personel od Asi ze Spa poprzez personel restauracji do recepcji, o obsłudze pokoi nie zapominając(jak dobre duchy hotelu)Jedzenie wyśmienite i w pakiecie i w karcie. Teren świetnie utrzymany i czyściutki. Pokoje, pachnące i świeżutkie jak w 5 gwiazdkowy hotelach. Polecam każdemu. Hotel zarezerwuje wszystkie interesujące atrakcje(bez dodatkowych opłat), wynajem rowerów na terenie hotelu(nawet elektrycznych). Dziękujemy i do zobaczenia
Agnieszka i Krzysiek

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieszkaliśmy w pokoju z tarasem
Dziękujemy, Agnieszka m
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Hotel Bardo ma dwa piętra połączone schodami i windą, którą można dostać się nawet na poziom basenu. W hotelu spędziła 2 tygodnie z rodziną. Pokoje-superior i łazienki duże z tarasem, na parterze- nie żałuje,że dopłaciłam. Łóżka wygodne z szafkami i lampkami, podłoga wyłożona wykładziną dywanową. Szafa z chłodziarką wyposażoną w alkohole, ubrania były gorące. Każdego dnia puste butelki po wodzie, były uzupełniane bez problemu - ode mnie duży plus, bo nawet w 4* hotelach tego nie było. Codziennie sprzątanie, wymiana ręczników w zależności od potrzeb, personel taktowny i sympatyczny. Wyżywienie w pierwszym tygodniu lepsze, w drugim samoobsługa, śniadania trochę monotonne, ale świeżutki jeszcze ciepły chleb czy biały, czy ciemny ze słonecznikiem - rewelacja i jeszcze te malutkie bułeczki - polecam. W hotelu są dwa baseny, jeden na powietrzu z podgrzewaną wodą, drugi w budynku, taki jak na zdjęciach z b.ciepłą wodą nie chlorowaną - duży plus. Szlafroki odpłatne, ale tylko raz, bez względu na długość pobytu. Usługi kosmetyczne na bardzo wysokim poziomie. Pani kosmetyczka bardzo miła, uśmiechnięta i kompetentna, W żadnym innym hotelu nie zostałam tak dobrze i miło obsłużona - Bardzo Pani dziękuję. Dla dzieci sala zabaw w budynku na deszczowe dni oraz duży plac zabaw na zewnątrz - duża piaskownica, tyrolka - zjazd na linie oraz dwie zjeżdżalnie dla młodszych dzieci, wiaderka, łopatki, foremki do piasku. Dla starszych stół do ping-ponga /paletki w recepcji/. Na terenie jeszcze miejsce na ognisko z wiatą i ławeczkami oraz miejsce na imprezy, grillowanie pod zadaszeniem na lekkim uboczu posiadłości. Wszystko dobrze zaprojektowane i urządzone. Gratuluję. Wśród brzózek ławeczki-huśtawki, hamak oraz terakotowe leżanki, można więc spokojne sobie poleżeć i odpocząć. Miejsce godne polecenia. Jolanta

Wskazówka dotycząca pokoi: Hotel jest przyjazny osobą na wózkach
Dziękujemy, jkopterska
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Dobry punkt wypadowy do okolicznych miejscowości. Hotel zadbany. Podziękowania dla miłej obsługi i bardzo dobrego kucharza. Ciepła woda w basenie umila pobyt. Przydałoby się jedynie więcej owoców sezonowych na śniadaniu i częstrza kontrola temperatury parówek i naleśników śniadaniowych. Cisza, spokój, mimo dużej liczby gosći. Szybki internet.

Dziękujemy, Jarom7
Zrecenzowano: 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, zadbany, pokoje sprzątnięte i nowoczesne.
Łazienka sterylna i zadbana bez zarzutu.
Kolejna zaleta hotelu jest stolik z wygodna sofa z widokiem na las.
Obsługa miła i pomocna.
Jedzenie smaczne duży wybór na śniadaniach.
Szczerze polecam to miejsce

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano: 4 marca 2019

Hotel Bardo jest dobrze położony bo w zasadzie w Kotlinie Kłodzkiej wszędzie ma się blisko. Obiekt posiada basen, sauny, strefę SPA, gdzie można skorzystać z masaży. Polecam. W pokoju czysto, wystrój można powiedzieć skandynawski. Polecam restaurację hotelową, pyszny żurek i w sporej ilości, pyszna polędwica z kaszą. Wszystko dobrze doprawione. Hotel z tego co wiem oferuje wypożyczenie rowerów, co jest duzym plusem. Płacąc za noc 205 zł, można być naprawdę zadowolonym z pobytu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój z widokiem na Bardzką Górę.
Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa