Bardo
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Dobry punkt wypadowy do okolicznych miejscowości. Hotel zadbany. Podziękowania dla miłej obsługi i bardzo dobrego kucharza. Ciepła woda w basenie umila pobyt. Przydałoby się jedynie więcej owoców sezonowych na śniadaniu i częstrza kontrola temperatury parówek i naleśników śniadaniowych. Cisza, spokój, mimo dużej liczby gosći. Szybki internet.

Dziękujemy, Jarom7
Zrecenzowano: 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, zadbany, pokoje sprzątnięte i nowoczesne.
Łazienka sterylna i zadbana bez zarzutu.
Kolejna zaleta hotelu jest stolik z wygodna sofa z widokiem na las.
Obsługa miła i pomocna.
Jedzenie smaczne duży wybór na śniadaniach.
Szczerze polecam to miejsce

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano: 4 marca 2019

Hotel Bardo jest dobrze położony bo w zasadzie w Kotlinie Kłodzkiej wszędzie ma się blisko. Obiekt posiada basen, sauny, strefę SPA, gdzie można skorzystać z masaży. Polecam. W pokoju czysto, wystrój można powiedzieć skandynawski. Polecam restaurację hotelową, pyszny żurek i w sporej ilości, pyszna polędwica z kaszą. Wszystko dobrze doprawione. Hotel z tego co wiem oferuje wypożyczenie rowerów, co jest duzym plusem. Płacąc za noc 205 zł, można być naprawdę zadowolonym z pobytu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój z widokiem na Bardzką Górę.
Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, nikodeml333
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo atrakcyjne SPA, swietny basen, poprawne dania w restauracji. Bardzo dobre zabiegi - osobiscie korzystalem z masazy. Polecam. Pokoj czysty, przemyslany. Bardzo mila obsluga. Polozenie w atrakcyjnej, cichej okolicy. Duzy parking, sporo atrakcji dla dzieci moze mniej dla doroslych i stad 4 a nie 5.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, v0jk
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Malowniczo położony, otoczony lasem, zapewnia komfortowe pokoje, przyjemności dla podniebienia i różne aktywności ruchowe. Strefa wellness zawiera basen z wodą uzdatnianą jonami srebra w miejsce chloru - przyjazną dla oczu i skóry, kilka masaży podwodnych w samym basenie i jacuzzi. Samo otoczenie budynku hotelu i droga dojazdowa są jeszcze w stadium mniej komfortowym niż hotel, ale trwające na niej prace nie wpłynęły na jakość wypoczynku.

Termin pobytu: sierpień 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę