Bardo
Zrecenzowano: 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, zadbany, pokoje sprzątnięte i nowoczesne.
Łazienka sterylna i zadbana bez zarzutu.
Kolejna zaleta hotelu jest stolik z wygodna sofa z widokiem na las.
Obsługa miła i pomocna.
Jedzenie smaczne duży wybór na śniadaniach.
Szczerze polecam to miejsce

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano: 4 marca 2019

Hotel Bardo jest dobrze położony bo w zasadzie w Kotlinie Kłodzkiej wszędzie ma się blisko. Obiekt posiada basen, sauny, strefę SPA, gdzie można skorzystać z masaży. Polecam. W pokoju czysto, wystrój można powiedzieć skandynawski. Polecam restaurację hotelową, pyszny żurek i w sporej ilości, pyszna polędwica z kaszą. Wszystko dobrze doprawione. Hotel z tego co wiem oferuje wypożyczenie rowerów, co jest duzym plusem. Płacąc za noc 205 zł, można być naprawdę zadowolonym z pobytu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój z widokiem na Bardzką Górę.
Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, nikodeml333
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo atrakcyjne SPA, swietny basen, poprawne dania w restauracji. Bardzo dobre zabiegi - osobiscie korzystalem z masazy. Polecam. Pokoj czysty, przemyslany. Bardzo mila obsluga. Polozenie w atrakcyjnej, cichej okolicy. Duzy parking, sporo atrakcji dla dzieci moze mniej dla doroslych i stad 4 a nie 5.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, v0jk
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Malowniczo położony, otoczony lasem, zapewnia komfortowe pokoje, przyjemności dla podniebienia i różne aktywności ruchowe. Strefa wellness zawiera basen z wodą uzdatnianą jonami srebra w miejsce chloru - przyjazną dla oczu i skóry, kilka masaży podwodnych w samym basenie i jacuzzi. Samo otoczenie budynku hotelu i droga dojazdowa są jeszcze w stadium mniej komfortowym niż hotel, ale trwające na niej prace nie wpłynęły na jakość wypoczynku.

Termin pobytu: sierpień 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2018

W hotelu Bardo spędzaliśmy tegoroczne wakacje z dzieckiem. To doskonałe miejsce jako baza wypadowa do wszystkich atrakcji Kotliny Kłodzkiej. Hotel jest przepięknie położony na szczycie wzgórza (tak, jeśli zejdzie się do miasteczka, trzeba potem wspinać się pod górę :), nad cudownym miasteczkiem Bardo. W samym hotelu jest co robić. Basen hotelowy nie jest duży, ale wystarczający do tej liczby gości. Plac zabaw dosyć rozległy, z fantastycznym torem rowerowym, który zdobył serce naszego synka. Warto jednak pomyśleć o jakiś "zabawkach" typu piłki, jeździki, rowerki, bo nie wszystkie dzieci przywożą ze sobą odpowiedni sprzęt. W hotelu nie ma pokoju zabaw. Jest pokój rekreacyjny z jednym koszykiem podniszczonych zabawek i odłączonym X-boxem, co raczej nie kwalifikuje się jako pokój zabaw. Za to obsługa hotelu jest bardzo miła, przyjazna, pomocna - nie można mieć do nich żadnych zarzutów.
Najsłabszy punkt to na pewno pokój. Nasz był bardzo mały, bardzo ciemny, wyposażony tylko w dwa małe okna dachowe, w dodatku położone we wnęce. Przez cały dzień konieczne było sztuczne oświetlenie. Trudno oczywiście mówić o jakimkolwiek widoku z okna dachowego. Ale poza brakiem światła, małe okna powodowały też, że pokój był bardzo słabo wentylowany i przez większość czasu po prostu w nim śmierdziało. Nie wiem, czy wszystkie pokoje w hotelu są tak okropne, ten nasz był na pewno porażką. Uczciwie jednak dodam, że czystość w hotelu jest bez zarzutu! Pokój był codziennie sprzątany, pościel zmieniana co kilka dni, ręczniki wedle życzenia gościa.
Wykupiliśmy opcję wyżywienia - śniadania i obiadokolacje. Posiłki w formie bufetu były bardzo smaczne. To typowo domowa kuchnia, bardzo apetyczna i w sumie urozmaicona (tyle, że bardzo mięsna, potrawy wegetariańskie, nie licząc surówek i ziemniaków, trafiały się sporadycznie). Jeden raz trafiliśmy na kolację serwowaną, która okazała się nieporozumieniem. Każdy, łącznie z naszym 4-letnim dzieckiem, dostał udka kurczaka w sosie słodko-kwaśnym (nie było innej potrawy do wyboru). Na szczęście taka przygoda kulinarna zdarzyła nam się tylko raz w czasie całego pobytu.
Pewnie hotel Bardo ma kilka zadań domowych do odrobienia i naprawdę można by uprzedzać gości, że może im się trafić cela na poddaszu zamiast pokoju z folderu, ale generalnie pobyt tam wspominamy bardzo dobrze. To ciepłe, przyjazne, wygodne miejsce w całkowicie magicznym otoczeniu. Mimo pewnych uwag, o których wspomniałam, naprawdę z czystym sumieniem polecam ten hotel.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nasz pokój na drugim piętrze był ciasny, ciemny, duszny, z małymi, dachowymi okienkami - radzę unikać!
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, katarzynaczekajk2017