“Miejsce z pewnością do odwiedzenia”

Hotel Bardo - Restauracja
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Bardo)
Zrecenzowano 2 września 2019

Hotel Bardo położony malowniczo nad miejscowością może się poszczycić świetną restauracją. Duży wybór smaków, dania ciekawie skomponowane. Porcje duże, stąd przy mniejszym apetycie nie warto ryzykować np. zupy i dania głównego. Lokal z pewnością godny polecenia - doatkowy plus - przemiła obsługa.

Dziękujemy, dariuszp509

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Jedzenie smaczne, świeże, To co jadłam bardzo ładnie wyglądało i świetnie smakowało. Porcje duże, a do tego deserki. Ukłony dla szefa kuchni. Obsługa sali uprzejma. Polecam. Jolanta

Dziękujemy, jkopterska
Zrecenzowano 3 maja 2019

Hotel położony na wzgórzu z widokiem na przepiękne wzgórze z kapliczką. W hotelu skorzystałem z masażu, ponadto hotel posiada dobrą kuchnię, polecam żurek. W hotelu jest basen, jacuzzi.
Dla miłośników roweru polecam ten hotel, gdyż z niego można wyjechać prosto na trasy rowerowe.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, nikodeml333
Zrecenzowano 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na jedną noc i mieliśmy chęć przedłużyć na kolejną.Z pewnością jeszcze tam wrócimy. Basen,sauny,jacuzzi i pokoje wszystko czyste.
Gorąco polecamy

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, jarecki k
Zrecenzowano 13 lipca 2018

W hotelu Bardo byłam na wyjeździe integracyjnym. Miejsce oddalone od zgiełku miasta, zupełnie na uboczu, w górach. Bardzo ładne czyste pokoje, fajny basen, sauna, duża wiata grillowa na zewnątrz, plac zabaw ze skate parkiem dla dzieci i najważniejsze - fantastyczna obsługa. Każda osoba, którą spotykaliśmy na swojej drodze, czy to w barze, czy przy obsłudze imprezy czy przy śniadaniu emanowała sympatią, była bardzo uczynna, pomocna i miła. Naprawdę ogromny plus! Śniadanie urozmaicone i pyszne. Polecam nie tylko na wyjazdy integracyjne ale również na weekend z rodziną. Można się zrelaksować i odpocząć.

Termin wizyty: czerwiec 2018

Bardo, Województwo dolnośląskie
Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Srebrna Góra, Województwo dolnośląskie
Złoty Stok, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Hotel Bardo - Restauracja? Podziel się wrażeniami!