Torzym

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019
Pietrzol
Rawicz, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Bardzo fajny park rozrywki dla dzieci i dorosłych. jak się w miarę blisko mieszka warto wykupić bilet całoroczny, bo jest to atrakcja do której fajnie się wraca. Nie polecam kupować jedzenia na miejscu bo bardzo drogie i niesmaczne. My robimy kanapki, albo jakieś dania do podgrzania (są kuchenki mikrofalowe, można odgrzać). Dzieciaki mogą bawić się na zewnątrz lub w środku. Jak jest więcej ludzi to niestety trzeba trochę poczekać w kolejce, ale w miarę sprawnie wszystko idzie.Polecam!!!

Dziękujemy, Maria G
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Nie polecam, w internecie dostepne sa kody znizkowe, moj brat kupil dwa bilety i kod zadzialal. Ja kupilam 4 i nie zadzialal. Oszustwo. W cieply dzien kompletnie brak cienia. 89 zl dla maluchow i doroslych to lekka przesada.. ponadto wszelkie zakupy (jedzenie itd...) przedadzone... 35 zl spaghetti, 10 zl sok... personel zmeczony zyciem. 0/10, nie polecam. I w dodatku bardzo chamskie odpowiedzi na prosbe o zwrot pieniedzy. Masakra.

1  Dziękujemy, Ana C
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Park dedykowany dla rodzin z dziećmi 3-12 lat, atrakcji trochę jest aczkolwiek uważam że cena 90zł za wejście dla każdego powyżej 1m wysokości to trochę za dużo, byliśmy w weekend i ludzi było sporo co skutkowało długimi kolejkami do atrakcji ale to już jest chyba normalnym zjawiskiem (nie wiem jak sytuacja wygląda w tygodniu) widać że park się rozbudowuje co myślę jest dobrym krokiem. Jedzenie w restauracji cenowo nieadekwatne do jakości 30zl obiad dla dorosłego 20 dla dzieci gdzie dostałem cheesburgera na wpół zimnego. Ceny zabawek w sklepie wewnątrz wręcz zabijają (83 zł za pluszowa zabawkę wysokości około 25cm). Atrakcja zlokalizowana 40 km od granicy z Niemcami i uważam że ceny przygotowane bardziej pod klientów z Niemiec. Z punktu widzenia dorosłego oceniam atrakcje jako średni ale z uwagi na to że dzieciom się bardzo podobało a to dla nich tam się wybraliśmy podwyższam o jedno oczko.

Dziękujemy, Pietrzol
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Byłem z córkami w weekend i nie wiem gdzie te kolejki o których wszyscy piszą. Owszem były ale szybko i sprawnie szła obsługa więc stanie nie było długie i uciążliwe. Ogólnie zabawa przednia dla małych jak i tych dużych. Ja jako rodzic mogłem znów poczuć się jak dzieciak. Polecam wszystkim. A wilkołak jest genialny!

Dziękujemy, Roman N
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Pobyt w Majaland to świetna zabawa, nie tylko dla dzieci, momentami nie wiedziałam, kto się lepiej bawi ;)
Cena za bilety trochę za wysoka, chociaż udało nam się znaleźć na Grouponie kupony na - 30%. Mimo wszystko bilety warte swojej ceny za tyle atrakcji. Jedyne, co nas odrzuciło to ceny w sklepie z pamiątkami czy gastronomii. Warto zabrać swój prowiant. Z pewnością wrócimy tam nie raz jeszcze.

Dziękujemy, re w