Zrecenzowano: 23 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie okropne. Antrykot przesolony w drmatyczny sposób, z calego kawalka zjadlem moze dwa kęsy, ponieważ reszta była niejadalna. Dodatkowo mięso żylaste, slabej jakości. Brak pytań dotyczacych stopnia przygotowania. Ziemniaki opisane jako 'opiekane' w rzeczywistości są usmazone na fryturze we frytownicy.
Karczek suchy, dodatki w postaci sera i jakiegoś dressingu to zart.Z kolei ziemniaki z wody nie były w ogóle solone.
Stosunek ceny/jakości - żałosny.
Obsluga nie zareagowala na powyzsze uwagi, brak rozwiązań itd.
Zdecydowanie odradzam!!!

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Karol1394
Zrecenzowano: 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo ładne
Obsługa sympatyczna i sparwna
Rosół BARDZO polecamy
Pierogi ruskie pozytywne :)
Łosoś godny uwagi
Ogólnie warto się tu zatrzymać :)
Klimat karczmy w domu z bala jest idealny gdy za oknem śnieg :)

Termin pobytu: grudzień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, arielsI6002RY
Zrecenzowano: 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Korzystaliśmy tylko z restauracji. Potrawy smaczne, ale nic wybitnego. Porcje duże, wygodny kącik dla dzieci. Jedliśmy kluseczki z wołowiną, makaron z serem i szpinakiem oraz szarlotkę.
Ceny dość wysokie.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, agatak747
Zrecenzowano: 19 października 2018

Z noclegów nie korzystaliśmy, natomiast byliśmy na obiedzie w tej resteracji.
Ogólnie resteurację oceniam na bardzo dobrze, choć jest kilka rzeczy, które wymagają uwagi.

PLUSY:
- duże i bardzo smaczne porcje. Ładnie podane. Za to ogromny plus. Polecam też , dla osoby dorosłej, zamówić zestaw dziecięcy, ponieważ jest naprawdę duży i mozna sobie nim pojeść.
- jedzenie jest świeże i przygotowywane na miejscu
- wnętrze jest bardzo przestronne i odpowiednio zaarażowane, zgodne z tamtejszymi zwyczajami
- jest czysto
- miła obsługa
- przed budynkiem jest duży parking (zarówno od frontu jak jak i z boku)

MINUSY:
- zamówiona kawa (cappuccino) została pieknie podana (wraz z ciasteczkiem) w dużej filiżance. Niestety nie smakowała tak jak wygladała. Niestety, smakowała jak zwykla kawa rozpuszczalna z niewielką ilością mleka. Była znośna, ale to na pewno nie był smak cappuccino
- brakowało przystawki (albo czegoś na pożegnanie), oprócz zamówionego dania. Na pewno nie jest to wielki koszt, a resteuracja mogłaby dostać większa renomę, a klienci zapamiętali by taki gest na plus. Tym bardziej, ze jest na wysokim poziomie ...

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

Po drodze z Zakopanego zatrzymaliśmy się na obiad. Lokal bardzo ładny, przestronny, czysty w stylu góralskim. Panie z obsługi miłe. Jedzenie smaczne i dość duże porcje a czas oczekiwania w miarę krótki. Polecam zatrzymać się we Witowie i smacznie zjeść.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Joanna Ł