“Nocleg tak,catering nie!”
Karczma Na Lednicy — recenzja

Karczma Na Lednicy
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Lednogóra)
Zrecenzowano 10 września 2019

Jedzenie mniej niz srednie,za to mila obsluga.Noclegi w domkach bardzo przyjemne,skromniutkie warunki,ale czysto.Sniadanie do noclegu zdecydowanie niewypal(2 plastry sera,3 plasterki salcesonu,2 plasterki szynkowej,trzy pomarszczone kielbaski i jajecznica na podeszwe-nikt nie zapytal,czy moze wegetarianie lub jak chce miec podane jajka!Dwie przedwczorajsze buleczki i popluczyny z ekspresu jako kawa).Na plus usmiechniete Panie z obslugi.

Dziękujemy, martaarcher

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce, z klimatem.
Dobre jedzenie, miła obsługa. Czysto i sympatycznie. Po prostu tak jak powinno być. Dużo robi okolica bo przy jeziorze oraz terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego.

1  Dziękujemy, Jancio_Wodnik
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Klimatyczne miejsce z pięknym wystrojem i dobrym, domowym jedzeniem. Dla dzieci jest duży plac zabaw z oryginalnymi elementami wyposażenia np. domek Baby Jagi, do którego może wejść nawet dorosły, czy duża drewniana lokomotywa. Jest też mini zoo z wieloma zwierzętami. Na zewnątrz miejsce rodzinne na grill. A wszystko położone nad Jeziorem Lednickim. Są też tu miejsca noclegowe. Dorosłym się tu bardzo podobało, ale dzieciom bardziej!

Dziękujemy, Urszula K
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Sugerując się opiniami na tripadvisorze spodziewałem się czegoś więcej. Zupy bardzo smaczne, zrazy ok ale buraczki do zrazów zimne. Dania dla dzieci poprawne. Żona zamówiła piwo rzemieślnicze, dostała ciepłe piwo, które zwróciła kelnerce, na co kelnerka rzekła, iż dopiero je do lodówki wsadzili (jakby nie mogła tego powiedzieć przy składaniu zamówienia). Obsługa dość powolna (pewnie wynika to z tłumów jakie odwiedzały restauracje w danym dniu). W restauracji było bardzo gorąco. Ocena 3+.

Dziękujemy, Nestorius2014
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Wpadliśmy tam przypadkiem i zostaliśmy na dłużej. Piliśmy tylko piwko,zimne z pianką doskonałe w upalny dzień i herbatkę owocową, zjedliśmy deser lodowy, który nie powalił na kolana,ale przynajmniej ochłodził :).Córka zachwycona placem zabaw i dużą ilością zwierzaków :).Mieliśmy to szczęście,że byliśmy praktycznie jedynymi klientami, pogoda była piękna,cisza i spokój.Większość czasu przesiedzieliśmy na zewnątrz, na dużej huśtawce ogrodowej :)Czuliśmy się jak na wakacjach. Kto lubi sielskie klimaty powinien koniecznie odwiedzić to miejsce,byle nie w weekend :)

Dziękujemy, Pyza12

Karczma Na Lednicy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karczma Na Lednicy? Podziel się wrażeniami!