Inwald
opinia

Park miniatur robi wrażenie. Budowle z całego świata - tak jak oryginały. Robi wrażenie; Watykan... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 września 2019
Kazimierz D
Zabrze, Polska
Nie lubisz mega karuzel, to miejsce dla ciebie

Park już widzę odchodzi od miniatur a skupia się na parku rozrywki. Jeśli ktoś lubi wszystkiego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 września 2019
wiesiekk2016
Pszczyna, Polska

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce dla dzieci do zabawy: dużo atrakcji w cenie biletu, karuzela, zjazd, młyńskie koło; dorośli ucieszą się z parku miniatur i rwącej rzeki niestety za dopłatą. W zamku Inwałd jest pokaz świateł i śpiewający smok; dalej mini zoo.

Dziękujemy, Mirasek66
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Park jest super atrakcje dla dzieci (moje 5 i 7lat) extra,lubimy tu wracać chyba nawet bardziej niż do Zatorlandu (chociaż i tam jest fajnie) . Warownia na 6 Dino park na 5 (zatorland na 6 ) atrakcje lunaparku na 4+ dla dzieci wystarczające bez przerostu formy nad treścią, chociaż zjazd na wodnym kole powinien być w cenie biletu.Mini zoo nie takie mini :) A widoki piękne z góry. Jedzenie (warownia) bardzo dobre i nie drogie. Ogl polecamy i bd tu wracać póki się nie znudzi :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, wilq87r
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Cena za pobyt dotyczy adrenaliny związanej z wysokim ciśnieniem jakie doznałem na sam widok tego czegoś,na szczęście nie zakupiłem biletów i podjechałem do zatoru ,przynajmniej mam pewność że będziemy się dobrze bawić,

3  Dziękujemy, Andrzej N
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo słaby park miniatur bary zamknięte i ogólnie słabo nie polecam tego miejsca dla rodzin zwiedzających

1  Dziękujemy, artur m
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Widać, że zamek został wybudowany niedawno i tylko w celach zwiedzania go. „Zwiedzania”, jakby jeszcze było co zwiedzać. Zbrojownia z czterema broniami i sala tortur z tanimi podróbkami. Bardzo mało obsługi, jedna pani biegała z doliny na zamek żeby obsłużyć króciutki pokaz multimedialny.
Dzieci jak i dorośli byli znudzeni i zmęczeni szukaniem czegoś ciekawego w tym obiekcie.

1  Dziękujemy, noahblack20