Zrecenzowano 17 grudnia 2016

Wspaniały hotel z rewelacyjną obsługą-kelner codziennie w restauracji zaprowadza do stolika, sprzątaczka pojawiała się w pokoju 2 razy dziennie aby zaścielić a następnie rozścielić łóżka, kelnerzy na plaży, brak opasek all inclusive, jedzenie bardzo dobre. Czuliśmy się w tym hotelu jak goście. Rewelacja!!!!

• Data pobytu: luty 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Marek197702
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NowSapphireRC, Koordynator Social Media, Now Sapphire Riviera CancunOdpowiedź udzielona 19 grudnia 2016

Drogi Gościu,

Dziękuję bardzo za komentarze na TripAdvisor compatir.

Mamy nadzieję, że je wkrótce w Now Sapphire Riviera Cancun.

pozdrowienia

Koordynator Social Media

Zrecenzowano 3 września 2016

Fajny hotel mila obsługa,czysty ,dobre jedzenie na plaży kelner co 15 min nawet picce roznosili jak by ktos mial ochotę i nie chcialo mu się isc na lunch bylam w nim juz drugi raz i myślę ze wrócę,fajny hotel dobra obsługa

Data pobytu: sierpień 2016, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, dorotazarzycka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NowSapphireRC, Koordynator Sieci społeczne, Now Sapphire Riviera CancunOdpowiedź udzielona 4 września 2016

Drogi Gościu,

Dziękuję bardzo za dzielenie się z nami za pośrednictwem komentarzy Tripdavisor. Cieszymy się, że podoba Ci się nasz piękny ośrodek.

Mamy nadzieję, że się z Tobą wkrótce w Now Sapphire Riviera Cancun.

Pozdrawiam,

Koordynator Sieci społeczne
info.nosrc@nowresorts.com

Zrecenzowano 7 grudnia 2013

Hotel ladny, obsluga bardzo dobra, pokoje czyste i zadbane. Jedyny mankament stanowi droga dojazdowa do hotelu. Ciezko przejachac a tym bardziej przejsc. Trudno tym samym sie wydostac. Nawet taxi ma problemy.Hotel nie ma 5* tylko 4*.

Wskazówka dotycząca pokojów: wskazuje na pokoje polozone powyzej parteru
  • Data pobytu: listopad 2013, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Jadwiga R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NowSapphireRC, Koordynator Social Media, Now Sapphire Riviera CancunOdpowiedź udzielona 26 grudnia 2013

Szanowny Panie / Szanowna Pani,

Dziękuję bardzo za komentarze na TripAdvisor compatir.

Jesteśmy szczęśliwi mogąc poinformować, że sposób, w jaki są naprawy.

Mamy nadzieję, że je wkrótce w Now Sapphire Riviera Cancun.

pozdrowienia

Koordynator Social Media

Zrecenzowano 12 kwietnia 2013

bardzo czysty, elegancki, jedzenie wyśmienite, napoje , alkohole pierwsza klasa, obsługa bardzo miła za dodatkowe parę dolarów, bardzo zadbany, bezpieczny i w miłym towarzystwie, brak Europejczyków, tylko Kanadyjczycy, Amerykanie.bardzo polecam ten hotel (dla dzieci mało atrakcji)

• Data pobytu: czerwiec 2012, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, WiolaWroc_aw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NowSapphireRC, Coordinadora de Redes Sociales, Now Sapphire Riviera CancunOdpowiedź udzielona 12 maja 2013

Szanowny Panie,

Dziękuję bardzo za dzielenie się z nami za pośrednictwem komentarzy tripdavisor. Cieszymy się, że podoba Ci się nasz piękny ośrodek.

Mamy nadzieję, że się z Tobą wkrótce w Now Sapphire Riviera Cancun.

Z poważaniem

Social Media Coordinator
info.nosrc@nowresorts.com

Zrecenzowano 6 lutego 2013

Bardzo ładny hotel , ładnie położony . Spokojna miejscowość z dala od turystycznego zgiełku akurat dla mnie jest na plus . Ciekawa architektura obiektu , pokoje delux zadbane i eleganckie . Polecam restauracje włoska . Jedzenie bardzo dobre . Jedyny minus to wyjątkowo niesympatyczna obsługa . Kelnerzy robią łaskę ze w ogóle podejmą do stolika i obsłużą ... Jedynie przy śniadaniu i w restauracji włoskiej pracowały osoby kompetentne i bardzo miłe . Ogolnie polecam

• Data pobytu: maj 2012, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, 118Paula