“Polecam!”
Cross Tavern — recenzja

Cross Tavern
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Kampi)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Polecam serdecznie, uważam ze jest to miejsce które koniecznie trzeba odwiedź. Przyjechaliśmy z rodzina na obiad i wróciliśmy następnego dnia zauroczeni widokami i jedzeniem na kolacje przy zachodzie słońca.

Dziękujemy, malgosia R

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas zwiedzania samochodem wyspy Zjechalismy z trasy do tej taverny żeby zjeść jakiś słodki deser gdyż byliśmy już po obiadku w innym miejscu i napić się kawy i coś zimnego. Na miejscu wiało bardzo wiadomo miejsce na Klifie. Widok bardzo ładny. Kelnerka najpierw nam powiedziała że deserów które są w karcie nie mają a po paru minutach podszedł kelner i jak chcieliśmy zamówić tylko napoje powiedział że napoje można zamówić tylko do jedzenia. Dodam że było bardzo dużo wolnych stolików. Pozostał duży niesmak i tym samym miejsca nie polecam żeby nie poczuć takiego rozczarowania no chyba że ktoś będzie jadł obiad to zostanie obsłużony.

Dziękujemy, Amdta77
Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze jedzenie na Zakhyntos. Każda potrawa jest wyśmienita a w dodatku bardzo piękne położenie. Polecam!!!!

Dziękujemy, Adam K
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jest kilka tawern w Kambi, ale ta wypadła najlepiej. Usytuowana najwyżej z najlepszym widokiem, sprawna obsługa, ceny niższe niż u konkurencji. Potraw nie próbowaliśmy, jedynie desery. Bardzo smaczna baklava. Polecam!

Dziękujemy, wieleba
Zrecenzowano 7 maja 2019

Pyszne regionalne jedzenie duże porcje wszystko świeże mega widoki!!!! Najlepsze jedzenie jakie jedliśmy na wyspie

Dziękujemy, TomaszK2238

Cross Tavern — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Porto Vromi, Zakintos

Byłeś(-aś) w Cross Tavern? Podziel się wrażeniami!