“Przydrożny bar, a nie gościniec ”

Gościniec Cegielnia - Restauracja
Nr 2 wśród 3 Restauracje (Ryki)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo mieszane uczucia co do wizyty w tym miejscu. Wystrój przytłaczający, bardzo ciemny, do tego klejące stoły. Zamówienie składa się przy barze, ale jest już podane do stołu. W menu duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Zamówiliśmy barszcz, który dostaliśmy w wyszczeebionym z kilku stron talerzu. Sam barszcz był ok. Następnie placki ziemniaczane z sosem grzybowym - dobre. Niestety bardzo długo na nie czekaliśmy. Toaleta do czystych nie należała, chce się stamtąd jak najszybciej wyjść. A drzwi w męskiej toalecie to hit - do zobaczenia na zdjęciu. Na plus duży parking. Miejsce, w którym można po prostu coś zjeść, ale do którego bym nie wróciła.

Dziękujemy, zwiatremwewlosach

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dawno nie widziałam i nie jadłam takich pierogów z jagodami! Na pewno ręcznie robione tu na miejscu Warto zjechać z nowej trasy na Lublin.

Dziękujemy, AKowalczyk
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko poprawnie. Pierogi z jagodami pyszne. Flaki bardzo smaczne. Placki ziemniaczane warto. Grochówka smakuje wędzonką. Bardzo smaczna polska kuchnia.

Dziękujemy, 19michalw
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Super rosół oraz pierogi. Trzeba troszkę poczekać ale naprawdę warto. Jedyny minus że trzeba zjechać z trasy.

Dziękujemy, tom b
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dania raczej świeże, smaczne, nic nadzwyczajnego ale mogę powiedzieć ze to klasyczna domowa kuchnia w dobrym wydaniu.

Dziękujemy, 445cezaryn

Gościniec Cegielnia - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ryki, Województwo Lubelskie
Stężyca, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Gościniec Cegielnia - Restauracja? Podziel się wrażeniami!