Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Bardzo miły hotelik w formie staropolskiego dworku nad brzegiem Pilicy.
Przyzwoite choć nieco staromodne jedzenie.
Właściciel robi i sprzedaje niezłe wina i nalewki w przyzwoitej cenie.
Pokoje nieco gorszej jakości niż przestrzenie wspólne.
W tygodniu kilka imprez integracyjnych na raz a więc nie dla wielbicieli ciszy nocnej...W weekend jest, przypuszczam, pod tym względem lepiej.
Hotel organizuje różnej długości spływy kajakowe Pilicą i jest to bardzo ciekawe doświadczenie - rzeka czysta, płytka i mało "zaludniona", mnóstwo interesujących obserwacji przyrodniczych po drodze, cisza, spokój...
Najlepsze na koniec - obsługa tego miejsca jest w całości do sklonowania - uśmiechnięci, mili i życzliwi ludzie, dla których nic nie jest kłopotem aby zadowolić gościa.
Relacja ceny do jakości bardzo dobra.
Dziękuję i do zobaczenia :)

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Sonia B
Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Myślę że miniony weekend był jednym z lepszych jakie spędziłem w tym roku :)
Dworek na Pilicą i znajdująca się obok Łejkówka to super połączenie rozrywki z odpoczynkiem. Przemiła obsługa i przepyszne śniadanie powoduję że chce się tam wracać. Możliwość wypożyczenia kajaków czy rowerków to wartość dodana która wyróżnia ten obiekt. Bardzo polecam każdemu kto pragnie oderwać się od codzienności życia.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Piotr_P1985
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Idealne miejsce na wyjazd z rodziną jak i ze znajomymi. Śniadanie na tarasie z widokiem na rzekę zachwyca. Można wynająć kajaki, rowerki wodne i nauczyć się pływać na wakebeord. To piękne miejsce, które polecam

Dziękujemy, ewelinakw
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce! Urokliwe położony dworek nad rzeką Pilicą, mimo, że przy drodze to jednak cisza i spokój. Bardzo zadbane otoczenie. Czysciutko. Pokoje klimatyczne, odpowiednio wyposażone. Duży wybór w bufecie śniadaniowym i dyskretna, ale sprawna obsługa. Cudowna możliwość zjedzenia śniadania na pomoście nad rzeką. Domowe wina pędzone na miejscu. W pobliżu Dworku rewelacyjna Łejkówka. Miejsce gdzie zjesz, odpoczniesz, poplażujesz i dodatkowo spróbujesz swoich sił na wakeboarding. Idealne miejsce na aktywny wypoczynek że znajomymi czy relaks z rodziną. Polecam!

Dziękujemy, EwaSlodczyk
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam to miejsce osobom, które pragną ukojenia pośród natury, ale lubią także wypoczywać aktywnie. Śniadanie nad rzeką, plażowanie, wakeboarding albo kajak? Tak, to jest tutaj możliwe. Do tego wygodne pokoje i miła obsługa. Polecam serdecznie.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 399kmt