Mszana Dolna

“Pora obiadowa w niedzielę”
Restauracja Perla — recenzja

Restauracja Perla
Zrecenzowano 2 września 2019

Na szczęście dostaliśmy stolik na górnym piętrze. Była cisza i spokoj. Pan kelner od razu do nas podszedł (bardzo bardzo miły i kulturalny człowiek). Porcje były duże, nie daliśmy rady zjeść wszystkiego, mimo że byliśmy po kilku godzinach chodzenia po górach. Mięso bardo fajnie przyprawione, sałatka smaczna. Jedynie frytki do poprawy :) wystrój bardzo nowoczesny, myślę że jeszcze wrócimy

Dziękujemy, Karolina S

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam na rodzinny obiad jak i spotkanie ze znajomymi. Przepyszne nowoczesne desery oraz pięknie skomponowane dania. Pomocna i miła obsługa

Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam tu przejazdem,restauracja w centrum,ze stolikami na zewnątrz,byłam z psem i nie wchodziłam do środka. Śniadanie na plus,bardzo smaczny omlet z warzywami,kawa ok,miła obsługa,ceny przyzwoite.Ogólnie polecam

Dziękujemy, Kamila2014
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Dawno już nie zaglądałam do Perły, ale muszę przyznać, że zarówno obiady jak i desery są godne polecenia. Wybór duży Polecam zwłaszcza świetne zupy i sałatki. Obsługa przemiła i niewielki czas oczekiwania zachęcają do przyjścia tutaj. ceny są także przystępne.

1  Dziękujemy, turcja
Zrecenzowano 22 kwietnia 2019

Perła próbuje nadrabiać designem poprawną, akceptowalną kuchnię i fakt, że jest po prostu prowincjonalną knajpeczką z niewielką konkurencją na tle której można trochę poudawać. Da się tam smacznie zjeść i nawet jest całkiem przyjemnie, tylko potem chce się przyjść drugi raz i wtedy wojownicza kelnerka żołnierskim tonem oświadcza, że wejść można tylko bez psa. Jest dużo sposobów żeby to powiedzieć milej, ale pani wybrała retorykę na tym samym poziomie to ogólna klasa lokalu - czyli miernym.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Joanna Ś

Restauracja Perla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mszana Dolna, Małopolskie
Mszana Dolna, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Perla? Podziel się wrażeniami!