“mła restauracyjka - bar ale jekie jedzenie ! Polecam wszytkim,którzy będą w Mszanie”
Omasta — recenzja

Omasta
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

ciekawy , nieprzeciętny wystrój wnętrza , miła obsługa jedzenie na najwyższym poziomie!Trudno się spodziewać,by w tak przeciętnym miejscu tuż przy ulic,w nierzucającym się w oczy miejscu była tak wspaniała restauracja.
Uwaga !przejeżdżając można przegapić a to byłby błąd

Dziękujemy, etsl2017

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Było nam po drodze. Restauracji brakuje ładnego ogródka który by przyciągał i zachęcał do zatrzymania się. Parasolki reklamowe stoliki Tyskie wyglądają trochę jak przy barze piwnym niż przy restauracji. Po wejściu do środka obraz zmienia się zdecydowanie na plus. Miły przytulny lokal. Czysto i przyjemnie. Obsługa miła i pomocna. My skusiliśmy się na pomidorowa (dla dzieci) i barszczyk czerwony. Do tego kurczak z warzywami schabowe i placki po zbójnicku. Wszystko bardzo smaczne i szybko podane. Jedyny minus to nie włączona klimatyzacja i po zupie wszyscy się rozpływali. Całość bdb i może być lepiej jak wystrój na zewnątrz przestanie być barowy.

Dziękujemy, John Paul D
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczność potraw w porządku. Nawet ponad przeciętną jak na przydrożny bar. Ceny również na poziomie średnim. Pięciu gwiazdek nie daję tylko dlatego, że to jednak nie najwyższa liga i drobne niedociągnięcia typu brak mydła w łazience, czy odganianie much od talerza, jak prawie wszędzie, było!

Dziękujemy, PJ N
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze pierogi pod słońcem. Wszystko pyszne. Byliśmy dwa razy i za każdym razem bylo smacznie. Na potrawy czeka sie chwile, ale wiadomo ze robione na bieżąco. Lokal jest ładny a obsługa miła.

Dziękujemy, 465stockw
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Sałatka grecka z oliwkami w menu bez oliwek na talerzu. Obsługa nie zwraca uwagi na klientów, mimo że tylko dwa stoliki w całym lokalu akurat były zajęte. Sałatka szefowej byłaby super, ale została utopiona w sosie.

Dziękujemy, Lukkkkkkkk

Omasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mszana Dolna, Małopolskie
Rabka-Zdrój, Małopolskie

Krzeczów, Małopolskie
Nowy Targ, Małopolskie

Nowy Targ, Małopolskie
Rabka-Zdrój, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Omasta? Podziel się wrażeniami!