Gorlice

“Obiad w drodze do domu z wakacji”

Restauracja Stary Dworzec
Nr 2 wśród 14 Restauracje (Gorlice)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce rewelacyjne. Urządzone w klimacie dworca kolejowego. Zadbano o wiele szczegółów począwszy od lampek a skończywszy na ławkach do siedzenia przy stołach. Ale jedzenie i jego jakość grają tutaj główną rolę. Przepyszny żurek - musicie go spróbować. Świetna wątróbka dla amatorów, stek wołowy z pieczarkami również oryginalny. I wszystko po prostu bardzo smaczne, podane sprawnie i bez zadęcia. Do tego przemiła obsługa. Zdecydowanie polecam :)

Dziękujemy, Passport174732

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Wspaniała restauracja z przepysznym jedzeniem i świetnym kącikiem zabaw dla dzieci. Doskonale miejsce na rodzinne spotkania

Dziękujemy, Natalia R
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Pojechaliśmy tam z mężem specjalnie, wiedzeni rekomendacją przypadkowo zapytanej osoby z Gorlic o dobrą restaurację w okolicę - nie zawiedliśmy się. Miejsce jest klimatyczne pod względem umiejscowienia i wystroju. Można spokojnie zaparkować (byliśmy w sobotnie popołudnie), zjeść, a potem pójść na spacer. Ciekawy pomysł na przerobienie starego dworca na restaurację (uwaga, jeśli komuś przeszkadza muzyka - takie weselno/wiejskie disco polo, to trudno - dla jedzenia warto zdusić muzyczne gusta;) ). Wybraliśmy klasyczne dania (schabowy, karkówka, kompot, domowe ciasta): wszystko podano dość szybko. Jedzonko było świeże, smaczne (takie domowe właśnie), duże porcje (porcja ciasta była dość mała, ale po samym tylko drugim daniu wystarczająca). Z kuchni słychać, że robią wszystko na bieżąco. Zaskakująco dobra czarna kawa z ekspresu. Obsługa bardzo miła i nienachalna. Można płacić kartą. Gdybyśmy byli jeszcze w okolicy, chętnie byśmy tam wrócili.

Dziękujemy, hortenshia
Zrecenzowano 1 lipca 2019

dobre jedzenie; żurek pełny treści, smaczny łosoś, roladki wieprzowe ok. Pyszne malutkie ciasteczko do kawy, zwykle w ogóle nie zjadam takich dodatków do kawy, a tym razem poprosiliśmy o dokładki. Polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, 668agnieszkag
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dania wykonane z dobrych, sezonowych składników. Przystępne cenowo, bo zestaw dnia kosztuje 16zł, w którego skład wchodzi zupa, II danie i kompot. Posiłki wydawane są w miarę sprawnie, czasami w niedzielę w godzinach szczytu trzeba poczekać na wolny stolik. Ogólna ocena bardzo dobra.

Dziękujemy, hejmik

Restauracja Stary Dworzec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szymbark, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stary Dworzec? Podziel się wrażeniami!