“dobry obiad”

Restauracja Stary Dworzec
Nr 2 wśród 13 Restauracje (Gorlice)
Zrecenzowano 1 lipca 2019

dobre jedzenie; żurek pełny treści, smaczny łosoś, roladki wieprzowe ok. Pyszne malutkie ciasteczko do kawy, zwykle w ogóle nie zjadam takich dodatków do kawy, a tym razem poprosiliśmy o dokładki. Polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, 668agnieszkag

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dania wykonane z dobrych, sezonowych składników. Przystępne cenowo, bo zestaw dnia kosztuje 16zł, w którego skład wchodzi zupa, II danie i kompot. Posiłki wydawane są w miarę sprawnie, czasami w niedzielę w godzinach szczytu trzeba poczekać na wolny stolik. Ogólna ocena bardzo dobra.

Dziękujemy, hejmik
Zrecenzowano 6 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na rodzinny obiad. Polska kuchnia zrobiona w tradycyjny sposób. Miła atmosfera, bardzo smacznie!!!!!

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, pelich
Zrecenzowano 19 grudnia 2018

Wracając z podróży służbowej zatrzymałam się tutaj na obiad. Miejsce niesamowite. Pięknie urządzone wnętrze. Czuje się tutaj powiew CK Austrii! Ale jedzonko świetne. Zestaw dnia bardzo smaczny, tani i błyskawicznie podany. Pozostałe dania również genialne. Warto się tu zatrzymać!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Anna N
Zrecenzowano 6 listopada 2018

Już kilka razy zaprosiłem moich klientów do Restauracji Stary Dworzec i za każdym razem na koniec spotkania słyszałem miłe komentarze. Nie pozostało mi więc nic innego, jak tylko napisać recenzję.
Jedzenie bardzo smaczne i bardzo szybko podane. Kategoria "Dania dworcowe' za każdym razem wywołuje mój uśmiech, a to za sprawą wspomnień z dawnych czasów, gdy podróże koleją były codziennością. Wszystkie dania z tej kategorii to domowe przysmaki. Koniecznie należy spróbować! Budynek dwnego dworca ma swój klimat. jest przytulnie, cicho i miło. Obsługa bardzo uprzejma. Polecam!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Rulon123

Restauracja Stary Dworzec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szymbark, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stary Dworzec? Podziel się wrażeniami!