“Warto było!”
U Połki i Allana — recenzja

U Połki i Allana
Nr 3 wśród 14 Restauracje (Gorlice)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja malutka, lecz przytulna. Bardzo ładnie urządzona. Czysta. Sporu wybór jedzenia. Zamówione przez nas dania- każde! - bardzo smaczne, dobrze doprawione. Kaczka pyszna! Burgery bardzo dobre, pizza godna polecenia, chrupiące ciasto. Dobrej jakości składniki, które da się wyczuć. Obsługa bardzo miła, nie nachalna ale wiedząca jak zachować się aby gość czuł się dobrze. Zdecydowanie polecam, przy kolejnej wizycie w Gorlicach napewno odwiedzę.

Dziękujemy, 1989Aleksandra

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Absolutnie przepyszna pizza :) Duży wybór, zawsze tak samo smaczna. Na dowóz długi czas oczekiwania, ale naprawdę warto, polecam.

Dziękujemy, doziab
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Po prześledzeniu opinii miałam bardzo wysokie wymagania dotyczące tego Lokalu. Niestety cudów nie ma.
Lemoniada z kwasku cytrynowego zamiast cytryny (Pani jawnie o tym dyskutowała z kolegą, który kupił jej nie ten kwasek, co trzeba - uwaga, klienci słyszą takie rzeczy)... i uwaga, ta lemoniada kosztuje 10 zł (woda mineralna+syrop+kwasek cytrynowy+kilka kawałeczków cytryny i limonki+2 listki mięty)
Pizza bardzo dobra, nie ma się do czego przyczepić
Pierś z kaczki- największe rozczarowanie: kaczka wysoce "przeciągnięta", twarda, gumowata, nie można było tego wręcz pogryźć. Grillowanymi warzywami do kaczki były dwa kawałki twardej cukinii (za krótko na grillu) i dwa kawałki czerwonej papryki. Frytki bardzo dobre, chrupiące na zewnątrz, mięciutkie w środku.
Porcje bardzo duże, duży mężczyzna wyjdzie bardzo najedzony.

Dziękujemy, Agushkaa
Zrecenzowano 15 lipca 2019

Dzisiaj nowe miejsce z polecenia i miła niespodzianka. Zamówione pozycje z menu przepyszne, m.in "pappardelle" dla lubiących "ogniste" potrawy i burger (jeden z wielu). Smaczne i nie małe porcje, miła obsługa i do tego ceny przystępne. Jeszcze tam wrócę po kolejną pozycję z menu.

Dziękujemy, Marom8
Zrecenzowano 15 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam będąc dosłownie chwilę w Golicach. Restauracja mieści się blisko centrum. W okolicy dużo miejsc postojowych (byliśmy w weekend koło godziny 16). Wystrój lokalu nawiązuje trochę do ciekawie urządzonego pubu (liny zwisające pod sufitem, denka butelek na ścianie itp.). Co do samego jedzenia to porcje są bardzo duże więc na pewno nikt głodny nie wyjdzie. Polędwiczka wieprzowa z pieczarkami bardzo smaczna jeśli trzeba się do czegoś przyczepić to papryka pieczona nie była obrana ze skórki, kurczak z ziemniakami równie smaczny i syty. Generalnie jeśli jeszcze kiedyś będę w tej okolicy to na pewno nie będę szukać innej restauracji, a z przyjemnością tam wrócimy. Polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, marcink998

U Połki i Allana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szymbark, Pomorskie

Byłeś(-aś) w U Połki i Allana? Podziel się wrażeniami!