“W porzadku”
Hotel Zameczek — recenzja

Hotel Zameczek
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na zamówione danie (wątróbka drobiowa z opiekanymi ziemniaczkami) czekałem prawie godzinę i nie mam z tym problemu, bo to daje szanse jedzenia świeżo przygotowanego i tak też było. Natomiast co do samego dania, to raczej średnie. Wątróbka była nie za bardzo wypieczona, porcja raczej dla 2 osób niż dla jednej i do tego ociekała tłuszczem. Teraz wybrałbym inne danie. Ale co kto lubi.

Dziękujemy, robertk_krakow

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na temat samego hotelu się nie wypowiem. Korzystaliśmy jedynie z restauracji. To miejsce nie wygląda obiecująco, tym bardziej zaskakuje pyszna domowa kuchnia, której mieliśmy okazję zakosztować. Mieliśmy pyszny barszcz, pierogi z kapustą i grzybami - całkiem dobre, naleśnika z serem - przyzwoity i na końcu kotleta z piersi kurczaka - soczysty, przepyszny, rozpływał się w ustach. Pomimo, że wnętrze aż do granic śmieszności kiczowate, nie zniechęcajcie się. Jedzonko naprawdę pyszne.

Dziękujemy, magdalenan970
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Niepozorny z zewnątrz ,skrywa wygodne pokoje ,fajne miejsce na odpoczynek ,bardzo miła obsługa ,smaczne potrawy w restauracji i przyjazna ,profesjonalniej obsługa

Dziękujemy, Curious815435
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja miła dla oka, dość obszerna. Czasem trzeba poczekać na stolik. Parking zadowalający. Dania dość przeciętne. Kaczka z sosem śliwkowym i gniocchi poprawne. Kawa w porządku. Placki ziemniaczane po królewsku z sosem o nieco kwaśnej nucie. Obsługa ma tendencje do trzaskania drzwiami co czasem bywa uciążliwe.

Dziękujemy, MariuszNT
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jadąc do Krakowa z Warszawy ekspresówką mijamy miejsca z szybkim, śmieciowym jedzeniem. Warto poczekać i i odwiedzić Zamek. Bardzo fajna restauracja, klimatyczna, przyjazna, nie poraża klimatem. Jedzenie bardzo dobre, wszystko z menu dostępne, posiłki wydawane rozsądnie, obsługa bardzo dobra. Polecam w drodze do Krakowa zamiast hotdoga czy hamburgera. Szkoda, że takich miejsc nie ma na MOPach

Dziękujemy, irekwierzejski

Hotel Zameczek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Miechów, Małopolskie
Słomniki, Małopolskie

Miechów, Małopolskie

Włoszczowa, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Hotel Zameczek? Podziel się wrażeniami!