Susanj

“Pozdrawiamy 👋”

Bed and Breakfast Mediteran Restaurant
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Susanj)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce, przesympatyczni właściciele, no i najważniejsze ... jedzenie dla którego wracaliśmy przez 4 ost dni pobytu.. przepyszne !!! Dziękujemy za gościnę i wielkie serducho ❤️❤️❤️ napewno wrócimy ❤️

Dziękujemy, 300haniap

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonale jedzenie. Przemiła obsługa Iwan rozmawia po polsku. Pierwszego dnia zamówiłem drugie piwo do kolacji i usłyszałem że tym razem jest od firmy. Smaki bałkańskie jak nigdzie indziej. Kalmary, krewetki najlepsze i w rozsądnej cenie. Gorąco polecam

Dziękujemy, piotrp449
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mega jedzenie, duże porcje, wystrój bardzo specyficzny pół metra od nas znajduje się kuchnia w której gotuje babcia ;).

Bardzo dobre krewetki, kalmary, risotto

Pyszne polecam

Dziękujemy, Przemysław P
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły Pan. Super jedzenie. Świeże owoce moża. Dogadaliśmy się po Polsku. Dostaliśmy zupę w prezencie i chleb.
Jutro tu wracamy! Polecam!!!

Dziękujemy, 903s_aweks
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzonko. Świeże ryby, pyszne sałatki, Obsługa mówi po Polsku,doradza co wziąć, regionalne potrawy, trunki. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, 329magdalenas

Byłeś(-aś) w Bed and Breakfast Mediteran Restaurant? Podziel się wrażeniami!