“Słabo ”
Kalendarium — recenzja

Kalendarium
Zamów online

Lokal oferuje kuchnie polską i meksykańską. Kuchni polskiej nie próbowałem, bo wybór mocno średni. Czyli tradycyjnie schab, placki ziemniaczane czy pierogi. Natomiast jeśli chodzi o kuchnie z Meksyku to mamy tutaj niezły meksyk. Jedzenie bardzo słabe. Niby wybór dań z tego regionu świata jest zdecydowanie większy niż naszej lokalnej kuchni, ale zrobione są na odwal się. Dwa podejścia do lokalu i za każdym razem zawód. Bardziej bar gdzie można napić się piwka niż wpaść tam na jakiś dobry, meksykański obiad

Dziękujemy, 78milky
Zrecenzowano 1 września 2019

Super jedzenie i obsługa. Zaskoczył mnie smak meksykańskich dań - myślałem że będzie to kolejny niewypał gastronomiczny w Czechowicach, okazało się totalnie inaczej. Polecam każdemu.

Dziękujemy, krzysztofkondracki

Kalendarium — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zabrzeg, Województwo śląskie

Czechowice-Dziedzice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Kalendarium? Podziel się wrażeniami!