“Moja opinia”
Kombinat Bistro — recenzja

Kombinat Bistro
Zrecenzowano 7 września 2019

Wszystko jak najbardziej pozytywne. Obsługa zaskoczyła Nas swoim podejściem do klienta. Bardzo elegancki wystrój. No i najważniejsze- obłędnie smaczne jedzenie:) Zdecydowanie najlepsza restauracja w Czechowicach Dziedzicach, którą mogę polecić każdemu z czystym sumieniem- na spotkanie, randkę jak i rodzinny obiad. Dodam, że restauracja wykazała się ciekawym pomysłem, którym jest ,,tablica specjałów" oferująca zmieniające się przepyszne dania. Godne polecenia miejce.

Dziękujemy, julkv

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

To jedyna w Czechowicach restauracja z takim ciekawym menu, wystrój jest cudowny! A obsługa bardzo miła i pomocna :)

Dziękujemy, Justyna G
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Jesteśmy pod wrażeniem bardzo przyjaznej obsługi kompetentnej i słuchającej klienta, jedzenie przepyszne warte zachwalania, lokal urządzony z pomysłem bardzo przyjazny.

Dziękujemy, Aniapunu
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, świetnie podane. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wystrój bardzo klimatyczny. Miejsce polecił mi kolega.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, tomaszkap
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Z przykrością wystawiam taką opinię ale po dzisiejszej wizycie w Kombinacie ręce mi opadły. Jesteśmy stałymi klientami tego lokalu i do tej pory odwiedzaliśmy go kilka razy w tygodniu. Zarówno prywatnie jak i służbowo z klientami. Dziś wpadliśmy na obiad bez rezerwacji, sala pełna i dwa 2 osobowe stoliki wolne. Kelner poproszony o połączenie ich dla 3 osób odmówił bo jak twierdzi zostanie bez stolików dwu osobowych
Zastanawia mnie co by zrobił gdybyśmy zajęli jeden cały i pół drugiego? Odmówił by obsłużenia bo co będzie jak przyjdą dwie osoby?
Nie sprawdziliśmy bo to upokarzające. Pozdrawiamy pana kelnera, my jednak poszukamy innego miejsca otwartego na klienta.

8  Dziękujemy, 11katarzynau
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Adam H, Właściciel, Kombinat BistroOdpowiedź udzielona 21 czerwca 2019

Witam serdecznie, bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację. Jest mi niezmiernie przykro, że kelner potraktował Państwa w taki sposób, tym bardziej, że oczywiście Państwa znam z mojego Bistro. Nie pozostawiłem tej sytuacji bez echa i wyciągnąłem odpowiednie konsekwencje. Podstawą naszego Bistro jest gościnność, której niestety ostatnio zabrakło ze strony obsługi. Z mojej strony jeszcze raz bardzo przepraszam i w ramach przeprosin zapraszam na kolację, którą sam przygotuję. Czekam na kontakt z Państwa strony.
Pozdrawiam, Adam

Kombinat Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zabrzeg, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Kombinat Bistro? Podziel się wrażeniami!