Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Domki czyste,zadbane,doskonale urządzone,wokół przyjemnie, trawa,kwiaty, plac zabaw,świetny basen,leżaki,grill wszystko co było potrzebne mieliśmy na miejscu. Okolica spokojna bez zgiełku.Jesteśmy mega zadowoleni z pobytu i cały ośrodek był mega pozytywnym zaskoczeniem dla nas, wyjeżdżaliśmy z myślą,żeby tu wrócić!!!!! Pani z recepcji przesympatyczna, pomocna, właściwa osoba na właściwym miejscu!!!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: W domkach bungalow znajdowała się lodówka,mikrofalówka,zmywarka,żelazko,suszarka.
Dziękujemy, WALMARIO
Zrecenzowano: 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Domki ładne, nowoczesne i czyste. Są bardzo dobrze wyposażone, w kuchni jest wszystko czego potrzeba, znajdzie się rownież suszarka do włosów, żelazko i deska do prasowania. W apartamencie 6 osobowym są 2 pokoje u góry dla dwóch par, a trzecia para musi sobie poradzić w salonie na dole. Na terenie ośrodka znajduje się mały basen na zewnątrz, z którego można korzystać kiedy nad morzem zbyt mocno wieje. Grile są dostepne dla kazdego domku, należy wziąć jedynie brykiet.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, 161patij
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018

Domki bardzo ladne i czyste. Okoloca spokojna ale i blisko centrum Jaroslawca. Mila obsluga. Na terenie jest kilka placow zabaw dla dzieci oraz basen ktory jest idealny, kiedy nie chce sie isc na plaze :) Jedyny minus to roj os-ale to nie wina ani domkow ani lokalizacji (to samo bylo w innch nadmorskich miejscach w tym czasie).Polecam.
Nalezy pamietac tylko o oplacie klimatycznej (ktora nie jest podana w calwkowitej oplacie przy rezerwazji), depozycie 200zl (do zwrotu przy wyjezdzie) oraz dodatkowej oplacie za zuzyty prad.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Kate O
Zrecenzowano: 12 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

100 procent satysfakcji! Domki dobrze wyposażone, nowoczesne, funkcjonalne place zabaw, ale co najważniejsze przemiła obsługa. Podczas pobytu zostawiłam na miejscu cała kosmetyczkę z ulubionymi kosmetykami. Byłam zalamana. Zorientowałam się dopiero po przyjeździe do domu. Pan z obsługi po rozmowie nie obiecał mi odzyskania własności ale stanął na wysokości zadania. Nie dość że odzyskał wszystkie moje rzeczy to jeszcze zawiózł je do pobliskiej miejscowości by przekazać mojej koleżance. Myślę, wielu by olało temat a tutaj zostałam naprawdę miło zaskoczona.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, adzi218
Zrecenzowano: 9 lipca 2017

Nowy ośrodek, gustownie urządzony, oddalony od plaży ok. 12 min piechotą. Na terenie obiektu trampolina, siłownia, plac zabaw dla dzieci, leżaczki, hamak, i inne udogodnienia dla dzieci. Codziennie ok. godz. 8.20 pod ośrodek podjeżdża Pan sprzedający świeże pieczywo, sygnalizuje swoje przybycie klaksonem. Na czas deszczowej pogody namiot z cybergrajem, bilardem, piłkarzykami- niestety płatne. Polecam domek 6 osobowy ,,A" z balkonem na zachód. Słoneczko świeci po południu-można wysuszyć ręczniki po plażowaniu:-), grillować pod domkiem do samego zachodu. Na wyposażeniu domku suszarka, żelazko, deska do prasowania, mała suszarka na bieliznę. Minusy- słaba izolacja dźwiękowa, słychać wszystko o czym rozmawiają sąsiedzi z zza ściany, nawet nocne chrapanie. W łazience brak półki na kosmetyki oraz słabe ciśnienie wody. Cały teren otoczony przez kamery- fajnie bo bezpiecznie jednak brak wakacyjnego luzu gdy właściciel cię cały czas monitoruje. Brak możliwości wcześniejszego zameldowania, (nawet 1 godz. wcześniej). Dodatkowo opłata za prąd, ok. 4zł za dzień (telewizor, płyta grzewcza, lodówka, ciepła woda), opłata za pościel 50zł.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla rodzin z dziećmi polecam domki 6 osobowe. W domkach 4-osobowych rodzice śpią z dziećmi w jednym pokoju na piętrowym łóżku.
Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Wiola K