“Pyszna ryba”
U Babci — recenzja

U Babci
Nr 3 wśród 14 Restauracje (Jarosławiec)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal nie wygląda, obsługa miła. Ryby bardzo smaczne. Jedliśmy dorsza w cieście. Ciasto super- nie było to pół kilograma błota tylko cieniutka, chrupiąca pierzynka. Frytki jedne z najlepszych jakie ostatnio jadłem. Polecam. Surówka również robiona na miejscu.

Dziękujemy, newharryON

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna, świeża ryba. Dość spory wybór a przede wszystkim smaczne i duże porcje. Polecam serdecznie!!

Dziękujemy, marcinmW775SJ
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Z rodziną zamówiliśmy filety z dorsza i sztukę sandacza. Mówię szczerze... nie jadam ryb ale ta mi Bardzo smakowała. Nie wiem jakim cudem to zrobili ale zjadłam całą porcję. Naprawdę ryba była wyśmienita. Znalazłam kilka ości ale to się zdarza wszędzie. Polecam zapytać Panią która przyjmuje zamówienia, które ryby są najświeższe - mówi bez problemu :) Jest to restauracja klimatyczna z widokiem na morze (przez przezroczystą część namiotu). Można również usiąść po przeciwnej stronie wejścia do namiotu ale trzeba wytężać słuch ponieważ zamówienie samo się nie przyniesie do stolika. Pani tylko woła numerki. Pracuje tam również pełen energii Pan z super poczuciem humoru. Byliśmy tam dwa razy w ciągu tygodniowego wyjazdu. Ceny wahają się od ok. 9 zł do 15 zł za 100g w zależności od rodzaju ryby. Polecam serdecznie restaurację. Miło tam spędziliśmy czas i było naprawdę pysznie ;)

Dziękujemy, Izabela Ś
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dorsz oczywiscie mrożony(bo przecież obecnie zakaz połowów) w grubej cieścistej brei, frytki odważane z precyzją farmaceuty, surówki świeże i smaczne. Wszystko na plastiku (piwo także) pod prowizorycznym namiotem. Czekanie min. 40 minut plus ludzie stojacy nad głową i bijący się o "rezerwację" stolika przy którym siedzimu. No i na koniec cena.. ryba ok 40dkg (można wybrac wielkosc przy zamowieniu) aktualnie po 9,5zl za 100 gram. Danie jak na zdjęciu 45 zl. Wśród bałtyckiego braku jakiegokolwiek standardu daję mocne 3 punkty ;)

Dziękujemy, zetluke
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Pyszna ryba i prawie spartańskie warunki, czyli smażalnia ryb na przystani rybackiej. Porcje ryby mogą być naprawdę ogromne, więc warto przy zamówieniu powiedzieć, jaka wielkość na odpowiada. Do naprawdę świeżej ryby frytki z prawdziwych ziemniaków i surówka z młodej kiszonej kapusty - oto czego możesz oczekiwać "U Babci". Nie spodziewaj się jednak eleganckiego lokalu gastronomicznego - to nie jest restauracja i panuje tutaj prostota i plażowy luz.

4  Dziękujemy, Elżbieta K

U Babci — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jarosławiec, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w U Babci? Podziel się wrażeniami!