Jarosławiec

Bardzo szczerze i z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce dla całej rodziny. Jesteśmy już drugi raz z naszą córeczką. Miejsce dostosowane do potrzeb rodziców i ich dzieci. Jedzenie pyszne, codziennie coś innego. Zajęć dla dorosłych i dzieci tak dużo, że nie potrafimy się zdecydować co najpierw. Obsługa miła i pomocna!! Wszystko na wielki +.
Polecamy w 100%!!!

Dziękujemy, madzmalina

Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce dla całej rodziny. Jedzenie pyszne, codziennie coś innego. Zajęć dla dorosłych i dzieci tak dużo, że nie potrafimy się zdecydować co najpierw. Obsługa miła i pomocna!! Wszystko na wielki +.

Dziękujemy, Kamilka124
Zrecenzowano: 16 września 2019

Pierwszy raz byliśmy w tym hotelu i jesteśmy zachwyceni. Polecili nam to miejsce znajomi i mieli rację. Wspaniała kuchnia, all inclusive w cenie i bez ograniczeń, cudowne zabiegi spa robione na bardzo dobrych markach kosmetyków, eleganckie pokoje i najważniejsze: bardzo sympatyczna obsługa! Pozdrawiamy wszystkich, którzy "stawali na rzęsach" abyśmy byli zadowoleni

Dziękujemy, EwZet
Zrecenzowano: 15 września 2019

Podejście obsługi do klientów skandaliczne, pokoje dla osób z pieskiem nie dość ,że są poza obiektem ok.300m, to są jak szafa wnękowa, łazienka jak dla krasnali ..!
Pytania w tej ankiecie poniżej infantylne i dla debili, nikt nie mówił w języku navajo ani po eskimosku ...łazienki są, a palą wszędzie nawet na balkonach mimo zakazu , nikt tego nie pilnuje. Portier na bramie jest butny i arogancki , to nic , ale śmierdzi nieumyty, wstyd...

Wskazówka dotycząca pokoi: nie polecam...
Dziękujemy, tom w
Zrecenzowano: 14 września 2019

Bardzo udany rodzinny wyjazd,
Każdy znalazł coś dla siebie.
Nie potrzebujesz jeździć za granicę.
W Jarosławcu, Panorama Morska to miejsce godne polecenia dla każdeeeego.
Polecamy całą rodziną

Dziękujemy, Cobra0195